На Вінниччині 12-річна Ангеліна врятувала свого братика від смерті: неповнолітня рятівниця може отримати нагороду

На Вінниччині 12-річна Ангеліна врятувала свого братика від смерті: неповнолітня рятівниця може отримати нагороду

Подія сталася 5 лютого в селі Тростянець Вороновицької територіальної громади. 11-річний Захар разом із рідними приїхав погостювати до дідуся.  Вдень діти пішли кататися на гірку, поблизу якої є невеличка штучна водойма. Селяни влітку використовують її для поливу садків.  Хлопчик чомусь пішов до копанки і прямо на очах своєї двоюрідної сестрички провалився під лід, – розповіли на сайті ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Виявляється, глибина копанки сягає 6 метрів.

12-річна Ангеліна, не вагаючись, одразу побігла до брата. Вона швидко зорієнтувалася та простягнула малому палицю, аби той за неї тримався та не пішов під воду. З усіх сил, тримаючи брата, дівчинка подзвонила мамі школяра, оскільки розуміла, що самотужки не справиться. Доки спантеличена мати разом із небайдужими односельцями добиралися автівкою до злощасного місця, Ангеліна зі всіх сил тримала палицю та підтримувала брата, аби той зміг знайти в собі сили триматися на поверхні. На щастя, цей випадок закінчився без жертв. Страшно навіть уявити, що б могло статися, якби хлопчика не помітили вчасно і поруч з ним нікого б не було, або ж дівчинці не вистачило б сил…

Новина про порятунок хлопчика розлетілася по Україні. А відважну Ангеліну Соболь номінували на Всеукраїнську акцію «Герой-рятувальник року».

Державною службою України з надзвичайних ситуацій щорічно проводиться Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року”. Учасником Всеукраїнської акції “Герой-рятівник року” може стати кожний громадянин, який під час надзвичайної ситуації проявив мужність і героїзм. Лауреати акції будуть нагороджені Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзнакою “Герой-рятувальник року”.

Акція проводиться протягом року. Учасники акції, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою “Герой-рятівник року”. Відзнака вручається переможцям акції Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час урочистого святкування Дня рятівника.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *