На Великдень – у чистому місті: хмільничани прибрали в’їзди та виїзди Хмільника

На Великдень – у чистому місті: хмільничани прибрали в’їзди та виїзди Хмільника

Що відрізняє нас від європейських країн? Так, багато чого. І рівень життя, і менталітет жителів, а що першим кидається в очі, коли відвідуєш, приміром, Польщу або Німеччину? Це чистенькі вулички, а головне – узбіччя доріг без сміття. Європеєць не викине сміття в посадку або туди, де начебто ніхто не бачить, він знає, що за це буде покарання штрафом і що сміття шкодить довкіллю. Але українці теж прагнуть стати на шлях культурного та освіченого народу, і тепер приділяють чистоті чимало уваги. Хмільничани прибирають не лише біля своїх подвір’їв, а й біля річок, в лісосмугах, іноді після недолугого відпочинку любителів посмітити…

Сьогодні гарну справу зробили працівники й працівниці бюджетної сфери та структурні підрозділи Хмільницької міської ради,  комунальні підприємства міста,  які за півдня прибрали 7 в’їздів та виїздів з боку вулиці Курортної, села Широкої Греблі, у тому числі вздовж траси  М-21: Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський, з боку сіл Соколова, Вербівка, Війтівці, Голодьки та В. Митник.

Про це розповіли на офіційному веб-сайті Хмільницької міської ради та опублікували фото з місць прибирання.

В повідомленні йдеться, що масштабна толока відбулася за ініціативи Хмільницького міського голови Миколи Юрчишина. На міських околицях зачищено сухе гілля та листя, обабіч доріг зібрано накопичене сміття.

На сайті розмістили фото до прибирання і після нього. Хмільничанам, які смітять, має бути соромно, адже не так важко викинути рештки продуктів до смітника, –  соромно жити в засміченому середовищі.

Фото засміченого узбіччя

 

А ось так виглядає узбіччя по-європейськи

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *