На стадіоні Хмільника провели “Відкриті уроки футболу”

На стадіоні Хмільника провели “Відкриті уроки футболу”

Проєкт Української асоціації футболу «Відкриті уроки футболу» (Open Fun Football Schools) проходить за підтримки Дитячого фонду УЄФА та Асоціації крос-культурних проєктів (Данія). У Хмільнику перейняли естафету проведення спортивного заходу, тож сьогодні на міському стадіоні було і весело, і дуже спортивно, – повідомляє NEWS Хмільника.

Проєкт “Відкриті уроки футболу” поєднує в собі психосоціальну підтримку дітей ВПО, дітей військових ЗСУ, дітей, постраждалих від війни; сприяє об’єднанню і дружбі дітей ВПО з місцевими дітьми, соціальній інтеграції.

Також проєкт – це  інклюзивне середовище, учасники незалежно від рівня здібностей, статі, а також участь дітей з особливими освітніми потребами, філософія масового футболу – радість від гри замість результату будь-якою ціною, виховання здорового способу життя, розвиток волонтерства…

За інформацією Хмільницької ДЮСШ, в заході брали участь ліцеї міста Хмільника, Журавненського, Широкогребельського та Великомитницького ліцеїв.

Під час заходу діти проходили естафети й виконували різноманітні спортивні завдання.

В ході проведення спортивного заходу учні ліцеїв набули не лише практичних навичок гри у футбол, але й ознайомилися з корисною інформацією від поліції та рятувальної служби.

Більше того, психолог та медична сестра ознайомили учнів з важливими аспектами збереження фізичного та психічного здоров’я в умовах воєнного стану.

Всім учасникам “Відкритих уроків футболу” було вручено дипломи, а також солодощі від міського голови.

Фото – Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *