На розмінування України може знадобитися 70 років

На розмінування України може знадобитися 70 років

Але для  Україні необхідна допомога західних партнерів. Про це повідомила міністерка економіки Юлія Свириденко під час зустрічі з членом парламенту Канади Хізер Макферсон.

Юлія Свириденко звернула увагу, що, зважаючи на масштаби забруднення, за наявних нині в України ресурсів розмінування триватиме 70 років.

Міністерка вважає, що для розв’язання цієї проблеми в найкоротші терміни потрібна потужна фінансова, технологічна та організаційна підтримка міжнародних партнерів.

  • Перший віцепрем’єр-міністр України зазначила, що цей напрямок Україна вже опрацьовує з США та Євросоюзом, а також наголосила на важливості запровадження механізмів страхування інвестицій в контексті необхідності відновлення та пожвавлення національної економіки, яка за минулий рік впала на 30,4%, – поінформували в Міністерстві економіки України.

Також на зустрічі обговорювались питання повернення українців, що змушені були виїхати за кордон через війну, та підтримку, яку готовий надати їм український уряд, програми для відбудови зруйнованого під час війни житла та інфраструктури, продовольчої безпеки та ролі України, як одного з ключових постачальників продовольства на світовий ринок.

Фото – Слово і Діло, сайт Міністерства економіки України.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *