На річках України закінчився нерест

На річках України закінчився нерест

Вінницький рибоохоронний патруль повідомив жителям області про завершення нерестового періоду на річках. Проте деякі заборони ще продовжують діяти.

Так, заборона на вилов риби ще діє

  • у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2024 року включно;
  • у р. Дністер з усіма притоками з 01 квітня по 10 червня.

Також рибоохоронний патруль нагадує любителям-рибалкам, що під час риболовлі рибалки повинні мати при собі засоби для вимірювання маси та довжини водних біоресурсів. Добова норма вилову риби становить 3 кг + одна особина, розмір якої перевищує мінімально дозволений для вилову.

У внутрішніх водоймах мінімальний розмір щуки, який дозволений до вилову – 50 см, судака – 42 см, білизна – 30 см, головень – 24 см, лин – 20 см, ляща та сазана (коропа) – 35 см у дніпровських водосховищах, 30 см – в інших внутрішніх водних об’єктах, плітки – 18 см у дніпровських водосховищах, в інших внутрішніх водних об’єктах – без розмірних обмежень тощо.

Контроль за дотриманням Правил рибальства здійснюють органи рибоохорони та інші спеціально уповноважені на те органи.

Відповідно до Правил любительського рибальства під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство гачковими знаряддями (добування) вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Рибалити можна з берега за межами нерестовищ.

Якщо виявили порушення рибальства, факт браконьєрства – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» – (068) 018-37-52.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *