На початку серпня на Хмільниччині відремонтують розподільні газопроводи

На початку серпня на Хмільниччині відремонтують розподільні газопроводи

У компанії АТ «Вінницягаз» повідомили, що відремонтують розподільні газопроводи у селах Сальник та Нова Гребля Хмільницького району.

Працівники компанії попереджають, що проведення  ремонтних робіт потребує тимчасової зупинки подачі газу.

2 серпня Калинівська дільниця АТ «Вінницягаз» проводитиме регламентні ремонтні роботи на розподільних газопроводах села Нова Гребля Хмільницького району.

А з 3 по 5 серпня ремонтні роботи проводитимуться на розподільних газопроводах середнього та низького тиску у с. Сальник Хмільницького району.

Відтак з 9:00 до 16:00 2 серпня та з 9:00 3 серпня і до 17:00 5 серпня буде припинена подача газу до сіл Нова Гребля та Сальник відповідно.

Фахівці наголошують, що роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Відновлення газопостачання буде проводитись в міру виконання запланованих робіт.

Працівники АТ “Вінницягаз” просять мешканців будинків перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників компанії до газових приладів своїх помешкань.

Працівники компанії наголошують на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців у своїх будинках.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *