На початку липня в Хмільнику працюватиме протезно-ортопедична бригада: запрошуються особи з інвалідністю Хмільницької громади

На початку липня в Хмільнику працюватиме протезно-ортопедична бригада: запрошуються особи з інвалідністю Хмільницької громади

В межах чинного законодавства особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення безоплатно забезпечуються  протезно-ортопедичними виробами, у тому числі ортопедичним взуттям.

Тому з цього приводу, аби взяти заміри на виготовлення протезно-ортопедичних виробів, у Хмільнику працюватиме медико-технічна-бригада приватного підприємства “Форвард-орто”.

Особи з інвалідністю та інші окремі категорії населення можуть прийти 1 липня  в управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради за адресою: 2-й пров. Пушкіна, 8, де з 9-ї до 12-ї години працюватимуть фахівці  ПП “Форвард-орто”.

За більш детальними роз’ясненнями в межах чинного законодавства хмільничани можуть телефонувати за телефоном 2-23-71.

Довідково: ПП “Форвард-Орто” працює на ринку соціальних послуг з 2009 року. Компанія  здійснює виготовлення та безкоштовне забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, постраждалих внаслідок антитерористичної операції та інших окремих категорій населення технічними засобами реабілітації, а саме: протезно-ортопедичними виробами, засобами для пересування, ортопедичним взуттям. Проводять  гарантійний та післягарантійний ремонт технічних засобів реабілітації та всієї продукції.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *