На початку липня в Хмільнику працюватиме протезно-ортопедична бригада: запрошуються особи з інвалідністю Хмільницької громади

На початку липня в Хмільнику працюватиме протезно-ортопедична бригада: запрошуються особи з інвалідністю Хмільницької громади
Spread the love

В межах чинного законодавства особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення безоплатно забезпечуються  протезно-ортопедичними виробами, у тому числі ортопедичним взуттям.

Тому з цього приводу, аби взяти заміри на виготовлення протезно-ортопедичних виробів, у Хмільнику працюватиме медико-технічна-бригада приватного підприємства “Форвард-орто”.

Особи з інвалідністю та інші окремі категорії населення можуть прийти 1 липня  в управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради за адресою: 2-й пров. Пушкіна, 8, де з 9-ї до 12-ї години працюватимуть фахівці  ПП “Форвард-орто”.

За більш детальними роз’ясненнями в межах чинного законодавства хмільничани можуть телефонувати за телефоном 2-23-71.

Довідково: ПП “Форвард-Орто” працює на ринку соціальних послуг з 2009 року. Компанія  здійснює виготовлення та безкоштовне забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, постраждалих внаслідок антитерористичної операції та інших окремих категорій населення технічними засобами реабілітації, а саме: протезно-ортопедичними виробами, засобами для пересування, ортопедичним взуттям. Проводять  гарантійний та післягарантійний ремонт технічних засобів реабілітації та всієї продукції.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *