На підсумковій нараді міського голови говорили про п’ять важливих муніципальних об’єктів та відновлення Палацу Ксідо

На підсумковій нараді міського голови говорили про п’ять важливих муніципальних об’єктів та відновлення Палацу Ксідо

Поділитись у соц мережі

Сьогодні, 14 серпня, в Хмільницькій міській раді відбулася підсумкова тижнева нарада за участю міського голови Сергія Редчика і заступників, а також профільних структурних підрозділів.

У ході наради було обговорено стан справ на важливих муніципальних об’єктах, де проводиться або ж має проводитися реконструкція, будівництво або благоустрій. Про стан справ прозвітував заступник міського голови Володимир Загіка, який повідомив, що нині проводяться публічні закупівлі на п’яти об’єктах і після їхнього завершення на умовах договору з виконавцями робіт буде продовжено всі необхідні роботи. Йшлося про такі об’єкти:

  • Придбання з доставкою та встановленням модульного будинку на території місця видалення відходів;
  • Капітальний ремонт під’їзної дороги до місця видалення відходів;
  • Капітальний ремонт частини огорожі навколо кладовища по вул. Небесної Сотні;
  • Нове будівництво скейт-парку у міському парку ім.Т.Г. Шевченка;
  • Нове будівництво лінії зовнішнього освітлення по вул. Коцюбинського.

Також Володимир Загіка розповів, що завершена експертиза щодо кошторисної частини проектної документації по об’єкту: «Поточний середній ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Свято-Покровська», в місті проводиться розмітка доріг і шляхом перемовин із Укравтодором вирішується питання розмітки на дорозі державного значення, що проходить через Хмільник. Щодо сміттєсортувальної станції, то з понеділка розпочнуться пускові  налагоджувальні роботи, які будуть проводити представники заводу-виробника.

На нараді велику увагу приділили також і освітнім закладам. Міський голова Сергій Редчик висловив невдоволення несвоєчасним виконанням робіт на деяких освітніх об’єктах. Зокрема, наголосив на пришвидшенні процесу завершення будівництва мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у ЗОШ І-ІІІ ступенів №3,а також відповідальнішому  супроводженню підготовчих робіт з утеплення в дитячому садочку №1.

На нараді говорили й про завжди актуальну і досить болючу для хмільничан тему – Замкову гору та палац Ксідо. Стало відомо, що до міста приїздили фахівці обласного управління охорони культурної спадщини, з якими провели консультації щодо реалізації інвестиційної Угоди з відновлення Палацу Ксідо у сукупності з музейним комплексом та комплексом «Замкова гора».

Міський голова Сергій Редчик подякував своїм колегам за плідну працю і закцентував на швидшому завершенню завдань і доручень.

ФотоВідділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *