На підсумковій нараді міського голови говорили про п’ять важливих муніципальних об’єктів та відновлення Палацу Ксідо

На підсумковій нараді міського голови говорили про п’ять важливих муніципальних об’єктів та відновлення Палацу Ксідо

Сьогодні, 14 серпня, в Хмільницькій міській раді відбулася підсумкова тижнева нарада за участю міського голови Сергія Редчика і заступників, а також профільних структурних підрозділів.

У ході наради було обговорено стан справ на важливих муніципальних об’єктах, де проводиться або ж має проводитися реконструкція, будівництво або благоустрій. Про стан справ прозвітував заступник міського голови Володимир Загіка, який повідомив, що нині проводяться публічні закупівлі на п’яти об’єктах і після їхнього завершення на умовах договору з виконавцями робіт буде продовжено всі необхідні роботи. Йшлося про такі об’єкти:

  • Придбання з доставкою та встановленням модульного будинку на території місця видалення відходів;
  • Капітальний ремонт під’їзної дороги до місця видалення відходів;
  • Капітальний ремонт частини огорожі навколо кладовища по вул. Небесної Сотні;
  • Нове будівництво скейт-парку у міському парку ім.Т.Г. Шевченка;
  • Нове будівництво лінії зовнішнього освітлення по вул. Коцюбинського.

Також Володимир Загіка розповів, що завершена експертиза щодо кошторисної частини проектної документації по об’єкту: «Поточний середній ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Свято-Покровська», в місті проводиться розмітка доріг і шляхом перемовин із Укравтодором вирішується питання розмітки на дорозі державного значення, що проходить через Хмільник. Щодо сміттєсортувальної станції, то з понеділка розпочнуться пускові  налагоджувальні роботи, які будуть проводити представники заводу-виробника.

На нараді велику увагу приділили також і освітнім закладам. Міський голова Сергій Редчик висловив невдоволення несвоєчасним виконанням робіт на деяких освітніх об’єктах. Зокрема, наголосив на пришвидшенні процесу завершення будівництва мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у ЗОШ І-ІІІ ступенів №3,а також відповідальнішому  супроводженню підготовчих робіт з утеплення в дитячому садочку №1.

На нараді говорили й про завжди актуальну і досить болючу для хмільничан тему – Замкову гору та палац Ксідо. Стало відомо, що до міста приїздили фахівці обласного управління охорони культурної спадщини, з якими провели консультації щодо реалізації інвестиційної Угоди з відновлення Палацу Ксідо у сукупності з музейним комплексом та комплексом «Замкова гора».

Міський голова Сергій Редчик подякував своїм колегам за плідну працю і закцентував на швидшому завершенню завдань і доручень.

ФотоВідділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *