На підприємицю з Хмільницького району чекає суд через самовільне будівництво

На підприємицю з Хмільницького району чекає суд через самовільне будівництво

Хмільницька окружна прокуратура передала до суду  обвинувальний акт стосовно жительки Хмільницького району, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення. Жінка звинувачується у самовільному будівництві будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці.

Як повідомили у Вінницькій обласній прокуратурі, приватна особа-підприємець у комерційних цілях на самовільно зайнятій земельній ділянці, що належить Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді Хмільницького району Вінницької області, всупереч установленому законом порядку здійснила будівництво капітальної споруди – будівлі з чанами та басейнами.

За вчинення інкримінованого злочину передбачено покарання у виді штрафу від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

У ході досудового розслідування особа повністю визнала свою вину та відшкодувала збитки заподіяні Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *