На окремих вулицях Хмільника буде відсутнє газопостачання

На окремих вулицях Хмільника буде відсутнє газопостачання

2, 3 та 8 липня буде обмежене газопостачання окремих будинків у Хмільнику. Про це поінформували у Вінницькій філії “Газмережі”.

Так, у зв’язку з проведенням робіт з технічного обслуговування систем газопостачання, 2, 3 та 8 липня 2024 р. тимчасово буде припинено подачу газу споживачам наступних будинків у м. Хмільник:

2 липня

  • вул. Василя Порика, будинки № 8, № 10 та № 32

3 липня

  • вул. Лисенка, будинки № 17 та № 21

8 липня

  • вул. В. Симоненка, буд. № 5

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

Прогнозований період припинення газопостачання: з 09:00 до 17:00. Газопостачання буде відновлено по мірі виконання запланованих робіт.

У компанії до жителів будинків звернулися з проханням перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами, після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників Вінницької філії ТОВ “Газорозподільні мережі України” до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.

З метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитись за наявності мешканців у своїх квартирах.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *