На новорічно-різдвяні свята в Хмільнику придбали штучну ялинку висотою 15 метрів

На новорічно-різдвяні свята в Хмільнику придбали штучну ялинку висотою 15 метрів

За майже як півмільйона гривень в Хмільнику придбали штучну ялинку. Більше того, за цю суму було придбано не лише зелений символ новорічно-різдвяних свят, а й прикраси до неї.

Так, на  сайті  державних закупівель Prozorro ще в листопаді з’явилася пропозиція від відділу культури та туризму Хмільницької міської ради про купівлю штучної ялинки висотою 15 метрів у комплекті з супутнім декором. В очікуваній вартості –  сума 514 тисяч 500 гривень. Проте придбали її за меншу ціну.

Пропозиції з продажу ялинки та прикрас надали три компанії: ФОП Матюнін Антон Сергійович, який запропонував ялинку за вказану суму, трохи дешевше – 513 тисяч гривень просив підприємець Сопін Антон Олександрович. Та переможцем стало ТОВ “Епіцентр К”, яке запропонувало за весь комплект послуг 499 тисяч 899,78 грн з ПДВ.

Отже, за майже півмільйона гривень придбали штучну новорічну ялинку  конусного типу висотою 15 м (каркас та штучна хвоя), комплект прикрас «Зірка» з мішурою, комплект прикрас «Сніжинка», верхівку ялинкову, комплект прикрас «гірлянди зовнішні».

У Хмільник ялинку мають доставити до 15 грудня включно.

Дізнавалась Алла Корнієнко.

 

 

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *