На маршруті №5 “Дачні ділянки” – “Східний ринок” змінено розклад руху

На маршруті №5 “Дачні ділянки” – “Східний ринок” змінено розклад руху

Хмільничанам відомо, що автобусний маршрут №5 “Дачні ділянки” – “Східний ринок” прямує лише до зупинки “Дачна”, однак нещодавно було вирішено продовжити його рух до зупинки “Вербівська”. Як повідомили у відділі розвитку підприємництва, сфери послуг та енергоменеджменту управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради, новий маршрут запрацює вже з 13 травня.

Представники садівничого товариства «Дачний» звернулися до міського голови  Миколи Юрчишина з проханням  продовжити автобусний маршрут №5 до зупинки «Вербівська», аби в період сезонних польових робіт було легше дістатися до дачних ділянок. Тому вже 7 травня на засіданні виконавчого комітету міської ради ухвалено рішення про продовження автобусного маршруту. Попередньо  було проведено збори правління СТ «Дачний» за участю міського голови, після чого провели  обстеження дорожнього покриття, далі за згодою з приватним перевізником і змінено розклад руху на вказаному маршруті.

Планується, що продовжений рух цього маршруту курсуватиме й наступного року,  починаючи з 1 квітня.  Ну а цього року жителі дачних масивів зможуть добиратися до  кінцевої зупинки “Вербівська”аж до 31 жовтня.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *