На Київщині суддя влаштував скандал через продуктовий набір для ВПО

На Київщині суддя влаштував скандал через продуктовий набір для ВПО

Ця подія вразила не лише волонтерів та переселенців, а й поліцію, яка приїхала на виклик збурювачів скандалу. Про цей випадок на своїй сторінці у Facebook повідомила підприємиця та волонтерка Марина П’янкова.

Тож, у місті Бровари, що на Київщині, до Благодійного фонду “Посох”, де також видаються продуктові набори для тимчасово переміщених осіб, прийшов чоловік та забрав 13-кілограмовий пакунок. Проте через 2 години приїхав уже не сам, а з дружиною, після чого обоє влаштували скандал.

  • Повертає нам ці пакунки зі словами «моя семья и дети такого не едят», – написала Марина П’янкова.

Водночас пані Марина написала і те, що ж саме входить до складу продуктового набору, який так не сподобався чоловіку та жінці. А це 2 кг борошна, цукор 1 кг, манка 1кг, рис 1 кг, гречка 1 кг, спагетті твердих сортів, шпроти, сардина, горошок, кукурудза, томатна паста, олія, дріжжі, паштет, свинина тушонка домашня, дитяче харчування, 2 пачки памперсів. Всього 13 кілограмів.

  • Обидва обурені складом продуктового набору, з їх слів, вони не на це розраховували. Правда, не зовсім розумію, як можна розраховувати на щось особливе, коли тобі дають безкоштовно??? Так от, його мадам кричала і погрожувала, і сама ж вирішила викликати поліцію. Підстава для виклику: «здраствуйте, я в гуманитарном штабе получила пайок, мне испортили справку, что-то на ней написали», – вражена ситуацією, написала волонтерка.

За її словами, поліція приїхала, адже треба було побачити, як можна було зіпсувати довідку…

  • Так от – ми всі були в шоці, в тому числі поліція, від того, коли дізналися, хто ж ховається за статусом ВПО. А прийшов до нас за гуманітаркою «малоімущій» суддя Донецького окружного адміністративного суду Голошивець Іван Олександрович, з зарплатою більше 150000 грн в місяць і маючи безліч державних пільг. На даний час його кандидатура на розгляді етичної ради як кандидата в члени Вищої ради правосуддя. https://ec.court.gov.ua/ec/pres-centr/general/1312555/.

В результаті Марина П’янкова написала скаргу в етичну раду судової влади.

  • Може нам окремий відділ в фонді відкрити – допомога суддям, або петицію президенту написати, щоб зарплату підняв суддям, – обурюється нахабством “малоімущого” судді волонтерка.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *