На кар’єрі у Хмільницькому районі лунатимуть вибухи

На кар’єрі у Хмільницькому районі лунатимуть вибухи

Мешканців Хмільницького району попереджають про планові вибухи 29 травня на Писарівському родовищі гранітів. Про це інформує департамент з питань цивільного захисту, ресурсного забезпечення сил оборони і безпеки Вінницької обласної військової адміністрації.

Роботи будуть проводити з метою забезпечення виробництва гранітної продукції зазначеним підприємством. Мінімальна охорона зона з розкидання кусків породи від вибуху складає від контурів кар’єру – 350 метрів, тому всі можливі заходи та знаходження людей біля кар’єру заборонені.

  • 29 травня у проміжку часу між 09:00 та 17:00 на Писарівському родовищі гранітів ТОВ «Вінницьке кар’єроуправління», яке розташоване в селі Писарівка Хмільницького (колишнього Калинівського) району, проведуть вибух з метою подрібнення скальних порід, – йдеться в повідомленні.

З метою попередження населення про проведення вибуху підприємством будуть використані наступні звукові сигнали, встановлені для такого виду робіт:

  • Один довгий (тривалістю 2 хвилини) – перед початком заряджання;
  • Два довгих (тривалістю 2 хвилини кожен) – безпосередньо перед вибухом;
  • Три коротких (тривалістю по 30 секунд кожен) – після завершення вибухових робіт.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *