На Хмільниччині виявили порушника з електровудкою

На Хмільниччині виявили порушника з електровудкою

Нині у Вінницькій області триває заборона на вилов риби забороненими засобами. Однак в нерестовий період Вінницький рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. І сталося воно на території Хмільниччини.

Інцидент стався 12 травня на місцевому ставу, в селі Вугли.

В управлінні державного агентства рибного господарства у Вінницькій області повідомили, що 5-й годині ранку державні інспектори виявили рибалку, який рибалив за допомогою забороненого методу лову –  «електровудку». Завдяки оперативним діям працівників Вінницького рибоохоронного патруля, порушник не встиг нанести великих збитків рибному господарству України. На момент фіксації порушення громадянин встиг виловити лише 8 екземплярів карася сріблястого, загальною вагою 1,5 кг. Збитки склали 136 грн.

На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до районного суду.

Раніше, 26 квітня, порушника виявили й поблизу міста Хмільника. Тоді рибалка здійснював незаконне добування водних біоресурсів на річці Південний Буг, використовуючи зяброву сітку. Але завдяки оперативним діям працівників Вінницького рибоохоронного патруля громадянин не встиг нанести збитки рибному господарству.

Нагадаємо, з 1 квітня розпочався нерестовий період у мешканців водойм.

Відтоді ж почалася весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів у нерестовищах:

ТЕРМІНИ ЗАБОРОНИ:

– у річках та їх притоках                                    з 1  квітня по 20 травня (включно);

– у  водосховищах, озерах, ставках                   з 1  квітня по 09 червня (включно);

(за винятком ізольованих природних

або штучно створених водних об’єктів,

наданих у користування для потреб аквакультури);

–  у  р. Дністер з усіма притоками                       з 1 квітня по 10 червня (включно);

– вилов раків у всіх рибогосподарських

 водоймах                                                               з 1 квітня по 09 червня (включно).    

Управління державного агентства рибного господарства у Вінницькій області повідомляє, що під час нересту ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використання плавзасобів (човнів) у визначених місцях нересту, промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення змагань зі спортивного рибальства, а також днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ любительське рибальство до 3 кг риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у місцях, визначених у переліку та на інших водоймах в адміністративних межах населених пунктів.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *