На Хмільниччині вимикатимуть світло

На Хмільниччині вимикатимуть світло

Зокрема, про можливі віялові відключення електроенергії людей попередили в Уланівській та Війтівецькій громадах, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Наразі по всій громаді вводяться віялові відключення електроенергії тривалістю до 2-х годин, – написав голова Уланівської ТГ Олександр Гоцуляк у групі своєї громади в Фейсбуці.

Також він попередив жителів громади про те, що “в подальшому, за потреби, передбачаються більш жорсткіші обмеження в часі та відсутність вибірковості, можливе знеструмлення всієї громади”.

Графік віялових відключень наразі не розроблений, вибудовується. Тож після того, коли графік буде складено, голова громади повідомить про це додатково.

В свою чергу, про можливе віялове відключення електроенергії попередили й у Центрі безпеки громадян Війтівецької територіальної громади.

  • За інформацією оперативного штабу при Хмільницькій районній військовій адміністрації, у Хмільницькому районі можливі віялові відключення електроенергії. Це пов’язано із необхідністю стабілізації роботи енергосистеми держави після вибухових пошкоджень, завданих рашистами, – повідомили у Війтівецькій громаді.
  • Прохання до мешканців громади з розумінням поставитись до ситуації, що склалася та заздалегідь подбати про існування в період відключення електроенергії. Ми вистоїмо!

В компанії “Вінницяобленерго” на сьогодні було розміщено графік віялових відключень лише по місту Вінниці. Щодо ситуації у питанні стабілізації енергетичної системи і, зокрема,  вимкнень у середу, 26 жовтня, в компанії будуть інформувати додатково.

Натомість усіх громадянам  нагадали про необхідність зниження споживання електроенергії в години пік. Адже свідоме ощадливе споживання електроенергії, особливо у періоди ранкового та вечірнього піку споживання (6:00-11:00 та 17:00-23:00), значно зменшує ризик перевантаження в мережах і застосування обмежень споживачів.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *