На Хмільниччині відбулося святкування Дня фізичної культури та спорту

На Хмільниччині відбулося святкування Дня фізичної культури та спорту

Традиційно в другу суботу вересня в Україні святкують День фізичної культури та спорту.  Тому сьогодні, напередодні цього свята, на міському стадіоні привітали усіх тих, хто присвятив своє життя спортивній сфері: тренерів, вчителів, майстрів спорту і тих, хто здобуває переможні місця на спортивних змаганнях  або ж просто цінує і шанує заняття спортом.

Опівдні відбулася урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів, їхніх тренерів та ветеранів спортивної галузі.

Радісний настрій, день свята для усіх працівників спортивної  галузі був затьмарений неприємною звісткою:  з життя пішла чудовий педагог, шанувальниця  спорту, вчитель  української мови й літератури щколи-гімназії №1 Світлана Вікторівна Виноградова. Пам’ять про неї вшанували хвилиною мовчання.

Грамотами та подяками  причетних до свята привітали міський голова Сергій Редчик, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Андрій Сташко і начальник відділу з питань фізичної культури і спорту, майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби Віталій Пачевський.

По завершенні урочистої частини й нагородження кращих із кращих для присутніх  були продемонстровані показові виступи вихованців Хмільницької ДЮСШ з вільної боротьби і борців східних єдиноборств із Зендокай карате-До.

На показових виступах святкування не закінчилося, адже далі на спортивних майданчиках міського стадіону провели майстер-класи з різних видів спорту: з волейболу, з армреслінгу, з шахів та шашок, з футболу, легкої атлетики та зі східних єдиноборств.

Святкування Дня фізичної культури та спорту відбулося й в районних навчальних закладах.  У Порицьку школу завітав заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Юрій Шевченко. З нагоди свята відбулися спортивні естафети і флешмоби. А по завершенні усі учасники отримали солодощі та спортивний комплект – для навчального закладу.

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *