На Хмільниччині хтось викинув нечистоти прямісінько в сміттєвий бак

На Хмільниччині хтось викинув нечистоти прямісінько в сміттєвий бак

Нещодавно в комунальне підприємство міста Калинівка придбали новенький сміттєвоз. Однак працівники підприємства не встигли його випробувати в роботі, як отримали від жителів, так би мовити, справжнісіньку “свиню”.

Про подію повідомили на сайті Калинівської міської ради. Виявляється, такі “відходи” із вбиральні у сміттєвий бак викинули не вперше.

  • Це вже вдруге хтось виносить у цей контейнер для сміття нечистоти. І як і першого разу – ніхто із мешканців вулиці Пушкіна «не бачив», хто забруднив контейнера та не знає, хто б це міг бути. Обурює ще одне: ніхто із жителів вулиці не повідомив про інцидент у комунальне підприємство, а тихенько заповнили контейнери і все. Неприємну знахідку виявили вже після того, як вміст контейнера завантажили у сміттєвоз. Тепер потрібно думати, куди подіти усе забруднене сміття, яке неможливо подавати людям на лінію, та відмивати сміттєвоза, – сказав заступник Калинівського міського голови Олександр Щьов.

В повідомленні йдеться про те, що наразі вирішується питання про ліквідацію майданчика для збору сміття по даній вулиці та переведення жителів на вивезення сміття мішками.

Фото – з сайту Калинівської міської ради.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *