На Хмільниччині екологи виявили забруднення земельної ділянки

На Хмільниччині екологи виявили забруднення земельної ділянки

До Державної екологічної інспекції у Вінницькій області звернувся громадянин, який повідомив про виявлення забрудненої ділянки. Інспектори провели позапланову перевірку суб’єкта господарювання на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади за межами селища Гулівці.

На земельній ділянці виявили відходи тваринного походження, яке викинув місцевий завод із виробництва мʼясо-кісткового борошна.

На сайті Державної екологічної інспекції Віннцької області повідомили, що відділом інструментального лабораторного контролю було здійснено відбір проб на предмет забруднення земель і ґрунтів, зумовлене господарською діяльністю. Згідно протоколу вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів виявлено перевищення, що призвело до забруднення ґрунтів понад встановлені гранично допустимі концентрації

За результатами перевірки на відповідальну особу складено протоколи за порушення природоохоронного законодавства та видано припис на усунення виявленого порушення, а також роз’яснено вимоги природоохоронного законодавства України.

Крім того, на даний час опрацьовуються матеріали для розрахунку шкоди, завданої довкіллю, зумовленої забрудненням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства.

Фото – Держекоінспекція.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *