На Хмільниччині екологи виявили несанкціоноване сміттєзвалище

На Хмільниччині екологи виявили несанкціоноване сміттєзвалище

На адресу Державної екологічної  Інспекції у Вінницькій області надійшло звернення громадянина щодо розміщення відходів за межами села Черепашинці, де розташований знаменитий Черепашинецький кар’єр “Вінницькі Мальдіви”.  На місце виїхали інспектори, – інформує Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, передає NEWS Хмільника.

  • 7 вересня 2023 року спеціалістами Інспекції спільно з представниками Калинівської міської ради було здійснено виїзд на місце для обстеження території, прилеглої до затопленого кар’єру, та виявлено звалище відходів, – йдеться в повідомленні.  

Зазначається, що, враховуючи те, що статтею 25 Закону України «Про управління відходами» до повноважень державних адміністрацій у сфері управління відходами належить ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, Інспекцією направлено листа до Хмільницької РДА щодо вжиття заходів по ліквідації несанкціонованого розміщення відходів.

В екологічній інспекції громадян закликали дотримуватись елементарних правил забезпечення чистоти і порядку, дбайливо ставитись до навколишнього середовища та завжди прибирати сміття за собою!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *