На деокупованій Херсонщині виявили дитячі катівні (обережно, деякі факти можуть шокувати!)

На деокупованій Херсонщині виявили дитячі катівні (обережно, деякі факти можуть шокувати!)

В Україні вперше виявили катівні, де окупанти тримали дітей. Це жахіття виявили на територіях визволеного Херсона і Херсонської області. Про це на брифінгу розповів Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

За його словами, у звільнених Херсоні та Балаклії правоохоронці знайшли катівні, де утримували неповнолітніх. Зазначається, що це приміщення, як і інші, було сирим та не мало належних умов тримання. Від інших воно відрізнялося тим, що окупанти кинули там три дуже тонкі каремати і назвали це „покращеними умовами“ для дітей

Лубінець розповів про одного хлопчика, якого утримували в катівні 90 діб. Весь цей час окупанти різали його ножем, випалювали тіло й декілька разів водили на розстріл, стріляючи над головою.

Лубінець поділився думками, що після Бучі та Ірпеня більш жахливішого про окупантів й уявити неможливо, проте на Херсонщині було знайдено аж 10 катівень. 4 катівні були в самому Херсоні. В одній із них була камера для дітей.

За словами Лубінця, в камері дітям не давали їсти, давали пити через день. також дітям казали, що від них відмовились батьки.

  • Одного з хлопчиків, йому 14 років, забрали тільки за те, що він сфотографував розбиту російську техніку, – зазначив Лубінець.

Ілюстративне фото для привернення уваги – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *