На базі освітніх закладів створять навчально-практичні центри сучасної професійної освіти

На базі освітніх закладів створять навчально-практичні центри сучасної професійної освіти

На Вінниччині назвали 4 освітні заклади, де мають намір створити навчально-практичні центри сучасної професійної освіти. Серед них названо заклади Хмільника й району.

На це буде витрачено кошти субвенції з держбюджету місцевим бюджетам. Дані заклади були відібрані на основі відкритого конкурсу, – про що повідомив у соцмережі голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Ось перелік 4-х освітніх закладів, на базі яких буде створено навчально-практичні центри сучасної професійної (професійно-технічної) освіти:

  • ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» з професії «Оператор з обробки інформації та програмового забезпечення» – загальна сума – 1 млн грн.
  • ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» – 1 млн грн.
  • ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» з професії «Кухар», «Майстер ресторанного обслуговування» – 1, 160 млн грн.
  • Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниці з професії «Реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр» – 774 тис. грн.

Загальна вартість – 3 934 тис. грн, з яких 2 674 тис грн – державна субвенція.

Нагадаємо, що у травні цього року в хмільницькому аграрному центрі відбулася робоча зустріч представника Фонду ім. Е.Шьока з Віцепрезидентом німецького фонду підтримки будівельної галузі в Україні Торальфом Вайзе та директором державного професійно-технічного навчального закладу “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти” Анатолієм Демянюком. У зустрічі взяв участь також і заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Івасюк. Вони говорили про розширення діяльності щодо модернізації професійної освіти через впровадження проєкту в галузі сільського господарства.

У 2021 році заплановано підписання угоди про співпрацю між закладом освіти та Фондом на підготовку кваліфікованих робітників за професіями “Садовод” та “Плодоовочівник”.

У процесі реалізації проєкту планується встановлення (будівництво) тепличного комплексу.

Фото – з офіційного сайту ДПТНЗ “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *