На 15-річчя сину загиблого учасника АТО подарували квартиру

На 15-річчя сину загиблого учасника АТО подарували квартиру

Віталію Кірісу – сину загиблого учасника АТО, якому сьогодні ще й виповнилось 15 років, подарували квартиру та техніку для дому. Підліток втратив батька у 2014 році, тож особливих приводів для радості не мав. А сьогодні від радості аж заплакав.  Ключі від новенької оселі, а на додачу ще й сучасну техніку, сину Героя особисто вручив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Однокімнатну квартиру в селищі Літин, що у Вінницькому районі,  загальною площею  – 35,4 кв.м,  придбали за рахунок цільової державної субвенції. Загальна вартість придбаного житла становить 610660 грн.

Син загиблого учасника АТО проживає разом із матір’ю Інною Василівною.

Батько Віталія – Кіріс Василь Васильович, солдат, розвідник-далекомірник, учасник бойових дій брав безпосередню участь в АТО у складі 54-го розвідувального батальйону. Загинув 10 грудня 2014 року у вогневому бою з противником поблизу с. Кам’янка, Бахмутського району, Донецької області. Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Віталій народився 28 вересня 2006 року в с. Літинські Хутори. На даний час навчається в Літинській загальноосвітній школі 1-3 ступенів № 1.

На квартирному обліку для покращення житлових умов юнак перебував із 2016 року.

За інформацією Вінницької ОДА.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *