“Моршинська” і “Миргородська” виявились власністю російського олігарха

“Моршинська” і “Миргородська” виявились власністю російського олігарха

Прокуратура арештувала корпоративні права підприємств, які є одними з найбільших виробників мінеральної води в Україні.  Встановлено, що підприємство через кіпрські компанії належить олігарху з росії,  –  повідомляє  Офіс Генерального прокурора, інформує NEWS Хмільника.

Російський олігарх є кінцевим бенефіціарним власником цінних паперів та грошових коштів, які є часткою статутного капіталу підприємств.  В прокуратурі повідомили, що загальна сума арештованих прав – понад 53,4 млн грн.

Російський олігарх із бізнесменами намагалися уникнути можливих негативних наслідків у вигляді накладення санкцій та застосування заходів примусового вилучення прав власності, передбачених законодавством України. Вони хотіли уникнути цього шляхом укладання правочинів із продажу корпоративних прав.

За даними слідства, наразі здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.

В пресслужбі Бюро економічної безпеки України повідомили, що, за відкритими даними одного із консалтингових агенств, орієнтовна ринкова вартість бренду в 2021 році становила понад 10 млрд грн. в еквіваленті.

За інформацією Економічної правди, йдеться про Міхаіла Фрідмана – російського олігарха, що знаходиться під санкціями США, ЄС та Британії.

Довідково:

В Україні Фрідман з партнерами Германом Ханом та Пьотром Авеном володіє компанією IDS Group Ukraine, “дочкою” міжнародної групи IDS Borjomi International (входить до “Альфа-груп”). На ринку, крім того, що компанія є ексклюзивним імпортером води “Боржомі” в Україні, вона представлена низкою брендів, зокрема, водами “Моршинська” та “Миргородська”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *