Молодий хмільничанин одужав від коронавірусу. А у інфекційному відділенні нашої “районки” лікують пацієнта з Літинського району

Молодий хмільничанин одужав від коронавірусу. А у інфекційному відділенні нашої “районки” лікують пацієнта з Літинського району

Молодий хмільничанин вилікувався від захворювання на коронавірус. Водночас у Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває ще чоловік з Літинського району, у якого теж діагностували захворювання.

– Так, 27 квітня з нашої лікарні виписали молодого чоловіка з Хмільницького району після його одужання.  Є ще хвора жінка похилого віку з міста, яка досі лікується у Вінниці. І ще у інфекційному відділенні у нас на даний час лікується мешканець села Уладівки Літинського району. Це чоловік пенсійного віку, який теж отримує усе необхідне лікування. Адже наш медичний заклад офіційно визначено одним з таких, де повинні надавати профільну допомогу в разі діагностики цієї хвороби, – повідомив нам голова Хмільницької РДА Максим Мазурик. – Станом на сьогоднішній день більше хворих на КОВІД-19 мешканців м. Хмільника або Хмільницького району офіційно не зареєстровано. Загалом, з початку епідемії на Вінниччині у нас було зареєстровано п’ять випадків.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП “Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України”, на підставі досліджень методом ПЛР.
Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо. Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.
Також важливо брати до уваги лише офіційні джерела інформації. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!

До речі, вже 100 вінничан видужали від коронавірусу. Про це написав на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» голова облдержадміністрації Владислав Скальський:

– У Вінницькій області вже 100 людей одужало від коронавірусу. Дякую лікарям за щоденну працю і вінничанам за свідому і відповідальну позицію!.

Владислав Скальський висловив щиру вдячність медикам, які сьогодні знаходяться на передньому  краї боротьби з епідемією  COVID-19 та побажав усім вінничанам міцного здоров’я, повідомляє пресслужба Вінницької ОДА.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *