Молодь Хмільника цими вихідними запрошують на сплавах на байдарках

Молодь Хмільника цими вихідними запрошують на сплавах на байдарках

Про це стало відомо сьогодні під час наради у міського голови Сергія Редчика із керівниками структурних підрозділів міської ради. Учасниками наради також були директори шкіл, представники комунальних структур та міської організації захисту та допомоги особам з інвалідністю «Спільний шлях».

Міський голова спершу представив учасникам наради новообрану очільницю Молодіжної ради Мар’яну Балух та побажав їй разом із командою молодих та ініціативних успішно розвивати кращі ідеї у місцевий простір.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Павло Дем’янюк поінформував учасників наради про спільні наміри Молодіжної ради та Хмільницької мерії у співпраці з залученими волонтерами провести для дітей та молоді пікнік вихідного дня в центральному парку міста, організувати молодіжну дискотеку і туристичний сплав на байдарках.

Керівники навчальних закладів міста, представники громадської організації «Спільний шлях» висловили свої пропозиції до змісту дозвілля дітей та молоді, щоб усім було цікаво та корисно провести найближчі вихідні.

Підсумовуючи розмову, всі погодилися, що молодіжну дискотеку краще провести в суботу,  14 вересня 2019 року з 19.00 – 22.00 год., а туристичний сплав та пікнік вихідного дня для дітей та молоді – у неділю, 15 вересня 2019 року. Початок – о 12.00 год.

Запрошуємо дітей та молодь Хмільницької громади до участі у таких заходах!

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради, інформує офіційний веб-сайт міськради

Фото – офіційний веб-сайт міськради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *