Молодь Хмільниччини зможе стажуватися в парламенті Верховної Ради

Молодь Хмільниччини зможе стажуватися в парламенті Верховної Ради

Стартував конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році. Учасники Програми пройдуть стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного та неповного робочого часу.

Цікаву можливість мають молоді люди Хмільниччини, адже вони зможуть отримати знання з питань парламентаризму і демократії, а також набути практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України. Однак є певні обмеження: програма не стосується тієї молоді, яка працює на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування.

Учасники Програми пройдуть стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного (9:00 – 18:00, 8 годин – 30 осіб)  та неповного  (9:00 – 13:00 або 14:00 – 18:00, 4 години – 20 осіб) робочого часу.

Для тих, хто проходитиме стажування у форматі повного робочого часу, передбачена виплата стипендій у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Тривалість стажування – січень-липень 2022 року.

Можлива кількість учасників Програми – 50 осіб.

Взяти участь у конкурсі можуть громадяни України віком до 35 років, які отримали рівень вищої освіти не нижче першого (бакалаврського) та вільно володіють державною мовою. Крім того, обов’язковою умовою є володіння однією з іноземних мов, яка є офіційною мовою Ради Європи

Конкурс проходитиме у два тури – оцінювання анкет та співбесіда.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають до 21 листопада 2021 року заповнити електронну форму анкети за посиланням https://interns.org.ua/member/.

Детальніше про конкурс читайте тут https://cutt.ly/GRdA6Yq

Джерело: Вінницька ОДА.

Ілюстративне фото – з сайту Верховної Ради України.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *