Мобільні пункти консультування громадян з правової допомоги працювали по селах Хмільницького району

Мобільні пункти консультування громадян з правової допомоги працювали по селах Хмільницького району

Працівниками Хмільницького бюро правової допомоги  забезпечено роботу мобільного пункту консультування громадян в Петриківській сільській раді. За юридичними консультаціями звернулися 5 громадян, які отримали вичерпні відповіді на свої питання.

Проведено лекцію на тему: «Відповідальне батьківство». Зокрема, було обговорено  алгоритм нарахування аліментів та їх розмір, відповідальність батьків за несплату аліментів, а також отримання податкової знижки на розвиток та навчання дитини. В приміщенні сільської ради організовано правовий куточок, який було поповнено буклетами системи безоплатної правової допомоги. Додатково проведено вуличне інформування  жителів села Петриківці щодо порядку отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Під час проведення заходів  всі бажаючі отримали буклети системи безоплатної правової допомоги.

Того ж дня було забезпечено й роботу мобільного пункту консультування громадян в Уланівській сільській раді. Пункт консультування працював на базі Уланівської сільської бібліотеки.

За юридичними консультаціями звернулися 6 громадян, які отримали вичерпні відповіді на свої питання, що стосувалися оформлення спадщини, договору дарування квартири, пільгового виходу на пенсію, збільшення розміру аліментів тощо. Проведено лекцію на тему: «Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів».

В приміщенні бібліотеки створено  правовий куточок, який було поповнено буклетами системи безоплатної правової допомоги.

Хмільницьке бюро правової допомоги

вул. Літописна, 11

м. Хмільник, 22000, Україна

Т/Ф: (04338) 2-07-67

Е: khmilnytske@legalaid.vn.ua

www.legalaid.gov.ua

текст та фото – офіційний сайт Хмільницької райдержадміністрації

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *