Міський голова Хмільника запрошує на відкриту зустріч з питань об’єднаної громади

Міський голова Хмільника Сергій Редчик звернувся до голів та посадовців сільських рад, мешканців громади, активу Хмільника та району. Відкритий лист опублікували на сайті міської ради:

– Шановні сільські голови, секретарі сільських рад, виконувачі обов’язки сільських голів, активні мешканці міста та сіл майбутньої багатоскладової Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади!

Наближається до завершення реформування базового і районного рівнів адміністративно-територіального устрою. Уряд затвердив перспективні плани формування територій спроможних громад, території територіальних громад та визначив адмінцентри. Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.05.2020 року №512 до складу Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади, крім м.Хмільника та с.Соколова, мають увійти територіальні громади ще 10-ти сільських рад Хмільницького району та 4-х сільських рад Літинського району.

12 червня 2020 року Уряд схвалив проєкт постанови Верховної Ради України  про утворення та ліквідацію районів, який вже зареєстрований у Парламенті та очікує якнайшвидшого прийняття. У цьому проєкті центром майбутнього району субрегіонального рівня територій Хмільницького району, Хмільницької міської ОТГ, Козятинського району, м.Козятина, Калинівського району, Калинівської міської ОТГ визначено місто обласного значення Хмільник.

Нова система адміністративно – територіального устрою базового рівня ставить перед місцевими владами нові завдання та виклики щодо створення і підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян, надання високоякісних та доступних публічних послуг, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території, узгодження інтересів усіх територіальних громад у нових реаліях суспільного життя. Отже, на часі – формування співпраці громад всередині ОТГ в умовах прийнятого Перспективного плану.

Саме тому як очільник Хмільницької міської ОТГ я ініціюю проведення консультацій щодо актуальних питань розвитку територіальних громад, що мають увійти до складу Хмільницької міської ОТГ з адміністративним центром у м.Хмільнику, з метою залучення до  попереднього обговорення широкого кола зацікавлених сторін, вироблення узгодженої позиції щодо забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територіальних громад.

Переконаний, що сьогодні кожен керманич громади розуміє свою відповідальність перед мешканцями за майбутнє довіреної територіальної громади.

Тож закликаю до предметної розмови та конструктивного діалогу  сільських голів, секретарів сільських рад, виконувачів обов’язки сільських голів, активних мешканців міста та сіл майбутньої багатоскладової Хмільницької міської ОТГ.

Сподіваюся, що у ході такої зустрічі ми обговоримо переваги та перспективні напрямки кожної території, заслухаємо пропозиції представників сільських громад та за результатами вивчимо і напрацюємо першочергові пріоритетні заходи, які в подальшому мають лягти в основу для розробки Стратегії розвитку Хмільницької міської ОТГ до 2027 року, цільових програм та проєктів з урахуванням інтересів і специфіки розвитку окремих територій.

З метою напрацювання проблематики та перспективних напрямків  розвитку Хмільницької міської ОТГ просимо підготувати та надати першочергові для сільської громади проблеми в порядку їх пріоритетності.

У зв’язку з важливістю обговорення окреслених вище питань та стислими строками щодо подання відповідних пропозицій запрошую Вас особисто взяти участь у робочій зустрічі, яка відбудеться  2 липня о 10.00 год. за адресою:

м.Хмільник, вул.Столярчука, 10, Хмільницька міська рада, конференц-зал (4-й поверх).

 Сподіваємося на Вашу активну участь в заході та висловлюємо надію на подальшу плідну співпрацю задля збалансованого розвитку наших громад.

З повагою

Міський голова                                                                  Сергій Редчик       

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *