Міський бюджет на 2021 рік готують до затвердження: головний кошторис громади опрацьовують із врахуванням видатків на всі важливі галузі життєдіяльності Хмільницької громади

Міський бюджет на 2021 рік готують до затвердження: головний кошторис громади опрацьовують із врахуванням видатків на всі важливі галузі життєдіяльності Хмільницької громади

Уже вчора  Верховною Радою було  схвалено проект Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік» у другому читанні та в цілому.

Підготовка проєкту  міського бюджету на 2021 рік триває. Її готують до завершення фінансисти Хмільницької міської територіальної громади.

Головний кошторис громади опрацьовується з урахуванням пріоритетності видатків території, що налічуватиме 41 населений пункт, спроможності  ресурсної частини бюджету та стану економічного розвитку громади.

Проєкт місцевого бюджету на 2021 рік спершу має пройти обговорення постійними депутатськими комісіями, після чого бюджетне рішення буде внесене до порядку денного сесії міської ради для його схвалення.

Детальніше:

Дохідну частину держбюджету-2021 збільшено на 20,9 млрд грн і передбачено у сумі 1 трлн 92 млрд грн – це кошти, які планує отримати держава у наступному році, не підвищуючи податки і не здійснюючи тиск на бізнес.

Видатки держбюджету-2021 передбачено у сумі 1 трлн 347 млрд грн, в якій враховано необхідність фінансування всіх пріоритетних потреб держави, зокрема:

o         охорона здоров’я;

o         закупівля вакцин від COVID-19;

o         підвищення мінімальної заробітної плати;

o         індексація пенсій та доплат пенсіонерам віком 75+;

o         підвищення зарплат лікарям на 30% та вчителям на 25%;

o         розвиток якісної освіти;

o         достойна підтримка сфери культури, спорту та цифровізації;

o         розвиток програми «Доступні кредити 5-7-9%» та портфельних гарантій;

o         підтримка АПК та розвитку регіонів.

За інформацією Відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради та Урядового порталу.

Фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *