Місія «ЗІБРАТИ В ШКОЛУ»: 20 діток з інвалідністю у Хмільнику отримали необхідне шкільне приладдя

Місія «ЗІБРАТИ В ШКОЛУ»: 20 діток з інвалідністю у  Хмільнику отримали необхідне шкільне приладдя

Завдяки вінницьким підприємцям – Торговій марці «ЕКОЦЕМЕНТ» для 20 дітей з інвалідністю у Хмільнику закуплено необхідну канцелярію для нового навчального року 2020/2021.

Одного недільного серпневого вечора обговорення майбутніх тем для публікацій у редакції NEWS Хмільника обернулося серйозною розмовою, що через карантинні заходи доходи багатьох скоротились до мізера, а скоро школа, збори дітей до нового навчального року, численні витрати і потреби…

Є проблема? Не варто нарікати, краще зробити те, що можеш ти. Після численних перемовин з приватними підприємцями й, власне, вирішення, якій категорії діток ми можемо допомогти, все стало на свої місця.

  • Жодної політики – було наше основне бажання, коли ми звертались до підприємців м. Вінниці, з якими роками співпрацюємо по рекламному бізнесі. Не хотілося, щоб задум зіпсувався чиїмось не зовсім чистими намірами «попіаритись» напередодні виборів. Це було б нечесно, по відношенню, в першу чергу до тих дітей, яким ми мали допомогти, – зауважив Віталій Будєєв, людина, яка і шукала тих, хто готовий повірити редакції на слово та зробити благодійний внесок.

Благодійник ТМ «ЕКОЦЕМЕНТ» дав згоду, а от громадську організацію «Спільний шлях» вибрано не просто так.

 

«Спільний шлях» – громадська організація, яка займається захистом прав і допомогою людям з інвалідністю: її ідейні натхненники, ангели-охоронці, ініціатори різних заходів  – це батьки діток з інвалідністю, які втомились бути «не такими» і стали разом з дітьми такими, як вони хочуть. Громадська організація за роки роботи зуміла втілити в життя не лише неймовірні проекти, а й за допомогою психолога, арт-терапевта, тренера по Зендокай карате до та інших людей з великими серцями створили у двох маленьких кімнатах громадської організації – цілий світ для дітей з інвалідністю та їхніх батьків.

Далі – розмова з педагогами, які підказали, що кожній віковій групі учнів потрібно певний набір шкільного приладдя та написали орієнтовний список.

  • Кинули «клич» нашому батьківському чаті та вже до кінця дня склали список тих діток, чиї батьки сказали нам «Так, нам треба: будемо вдячні», трохи часу на очікування і ось ми з нашим психологом Інною Рибак зустрічаємо гостей із ящиками й дружно розподіляємо по віку, статті, класам усі зошити, ручки, циркулі, фарби, альбоми, обгортки… Усе, що потребують школярики різного віку з канцелярії. Зараз по можливості приходять батьки синами чи доньками і ми вручаємо пакунки. Радіють обновками, обіцяють старанно вчитись, малювати, придумувати щось цікаве – кожна дитина – безпосередність, кожен – показує справжні емоції, – розповідає Тетяна Цюпенко, заступниця голови ГО «Спільний шлях».

Коли роздав би мільйони, але їх не маєш, то почни з маленького  – зі справи, яка тобі під силу. Редакція News Хмільника ще раз дякує:

ТМ «ЕКОЦЕМЕНТ» – за фінансову підтримку нашого задуму,

ГО «Спільний шлях» – за допуск у свій неймовірний світ добра і щирих почуттів,

діткам – за неймовірний заряд позитивних емоцій.

Наталя Міщук

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *