Міць, витривалість і неочікувані результати – змагання з пауерліфтингу і кросфіту відбулись у Хмільнику

Міць, витривалість і неочікувані результати – змагання з пауерліфтингу і кросфіту відбулись у Хмільнику

14 жовтня у парку ім. Т.Г.Шевченка відбулись святкові заходи, присвячені Дню захисників України. Однією з родзинок свята стали змагання з пауерліфтингу та кросфіту, організовані ГО «Спілка учасників АТО м. Хмільник та Хмільницького району». Дуже символічно і справедливо, що ініціатором проведення таких змагань, став 25-річний тренер спортивно-оздоровчого центру Ігор Кучма. Чоловік з юних років пройшов усі кола пекла війни у десантно-штурмових військах: Слов’я́нськ , Краматорськ, Дебальцево, Шахтарськ, Авдіївка – для Ігоря це не просто назви населених пунктів, а 3,5 років запеклої боротьби за Вітчизну. Зараз Ігор знайшов себе у спорті – навчає інших вдосконалювати своє тіло та зміцнювати дух.

  • Спортом займаюсь, здається, усе своє життя, а після мого повернення додому з війни, вирішив зайнятись цим професійно. Тому проведення цих змагань – це, перш за все, популяризація спорту, його користі в житті кожної людини, незалежно від віку і статі. У мене тренуються як підлітки, так і люди з позначкою 45+ і це чудово! – розповідає співрозмовник.

У багаторазовому жимі мали змогу проявити себе підлітки, а от найзапекліша боротьба розпочалась серед дівчат та хлопців. У естафеті, завдяки хорошому темпові та витривалості перемогу здобула Олена Хвищук, яка тренується у Ігоря Кучми понад рік.

А найбільше глядачів зібрали біля себе саме хлопці, тут, несподіванкою стала перемога Віталія Мартинюка із Жданівської ОТГ.

  • Віталій тренується у мене десь близько року, він міцний, дужий, кремезний. На перший погляд, він може здатись нетренованим, але завдяки вазі і наполегливості у нього є величезний потенціал. Перемога тому підтвердження. Хоча харчування також має бути налагоджене – це обов’язковий елемент для усіх спортсменів і один з основоположних факторів для красивого та здорового тіла, – зауважує Ігор.

Переможці цього року отримали медалі,грамоти і подарунки від організаторів свята. А ще – черговий стимул до подальших тренувань та жагу до нових перемог. Наостанок тренер спортивно-оздоровчого центру у м. Хмільник подякував Євгену Стукану, який тренується в Ігоря Кучми та виявив бажання допомогти фінансово в організації спортивного заходу.

  • Мрію, щоб люди дбали про себе та стан свого здоров’я, не лінувались, не знаходили численних відмовок, а розпочинали хоч нелегку, але таку захопливу роботу над собою та своїми комплексами. Усі межі – лише у нашій голові, позбудьтеся їх – і Ви матимете омріяну свободу, – говорить Ігор.

На такій позитивній і життєствердній ноті і пройшли змагання сильних і витривалих у Хмільнику. А що сподобалось Вам, як Ви провели цей святковий день? Пишіть у коментарях. Нам цікаво!

Наталя Міщук

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *