Метод копіювання квітів з паперу – особлива естетична насолода надовго

Метод копіювання квітів з паперу – особлива естетична насолода надовго

Квіти – ніжні та тендітні рослинки, які прикрашають будь-який інтер’єр і милують око в будь-яку пору року. На жаль, свіжозрізані садові квіти не можуть стояти довго у вазі. А більшість вазонів “люблять” світло, тож вазони не для темних кутків будинку чи квартири. А як щодо штучних? Штучні пластмасові квіти не живі та не гарні, – скажете Ви. Мовляв, виглядають неприродньо. А якщо це квіти, виготовлені з паперу власноруч?

25-річна хмільничанка Наталія Компанець має чудове естетичне хобі – виготовлення букетів з паперу. Її квіти немов живі, є чудовим доповненням до подарунків і  прикрашають будинки роками.

Хист до творчості в Наталії ще з дитинства. Свій перший букетик, але з бісеру, дівчина сплела в 7-річному віці. А далі вона поступово розвивала свою творчість. Ніхто не вчив, каже, якось само так виходило. Це зараз є багато майстер-класів, різних відео в інтернеті, а раніше вчилася на своїх же помилках. Займаючись бісером, сама вигадувала різні методики. І нині, коли працює з папером і переглядає безліч відео, ніколи не копіює повністю – додає до квітів щось своє, особливе та унікальне.

       

Наталія Компанець працює медсестрою у військовому клінічному санаторії “Хмільник”, має трирічну донечку, яка вже допомагає мамі з її хобі: складає папір, подає необхідні матеріали і пильно вдивляється за вправними рухами рук матусі.

Для своїх квіткових композицій Наталія використовує якісний італійський папір, за яким їздить спеціально у Вінницю. Там же й бере весь асортимент. На своє весілля Наталія також зробила букетик, яким досі милується. Вона каже, що на кожну річницю весілля фотографується з своїм весільним букетом, і хоча багато людей визнають лише живі квіти, вона через це не переймається. Для неї це пам’ять про найщасливіший день, згадка про створення її сім’ї.

Весільний букет Наталії

Квіти дарує своїм рідним, друзям, коли приходить до них у гості. А іноді до пелюсток додає цукерки, від чого букетики стають не лише гарними, а й смачними. Якось своєму братові також зробила букет з понад 50 паперових квітів. Каже, оскільки працює, та ще й вдома займається дитиною, тож на середній букет витрачає тиждень роботи.

В подальшому Наталія мріє прикрашати паперовими квітами арки, бо нині вони виготовляються з кульок або пластмасових квітів. З часом у неї знайомі почали замовляти букети ручної роботи, тож вона розширила свій асортимент: їстівні букети, композиції з цукерок та квітів майстерно виготовлені її руками радують і замовника,і того, кому призначений подарунок. Але все одно Наталія називає свій вид діяльності більше хобі, ніж заробітком, адже виготовляє квіти для краси, а під час їх виготовлення відпочиває душею, надихається на інші неймовірні власноруч зроблені вироби.

Алла Корнієнко.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *