Мешканець Літинського району видужав від коронавірусу у Хмільницькій лікарні

Мешканець Літинського району видужав від коронавірусу у Хмільницькій лікарні

Цю приємну новину нам повідомив голова Хмільницької РДА Максим Мазурик:

– Дійсно, чоловік з села Уладівки Літинського району вже вилікувався та був вчора виписаний з інфекційного відділення центральної районної лікарні. Натомість, із підтвердженим діагнозом COVID-19 була госпіталізована ще одна жінка середнього віку – теж з Уладівки. Отже, на даний момент у нас лікуються дві мешканки Літинського району, – розповів нашому журналісту голова РДА. – А от у Хмільнику та Хмільницькому районі станом на ранок сьогоднішнього дня немає нових  лабораторно підтверджених випадків  COVID-19.
Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місті Хмільник – 5, 5 – одужали та виписані. Стосовно громадянина, який самовільно полишив місце лікування теж ще немає остаточних результатів аналізів. Тоді й оприлюднимо подальшу інформацію.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП “Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України”, на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби. Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *