Мер Хмільника обізвав мене “бидлом” та намагався вдарити? – заявив активіст – Це нісенітниці, – відповів в свою чергу міський голова! (Оновлено)

Мер Хмільника обізвав мене “бидлом” та намагався вдарити? – заявив активіст – Це нісенітниці, – відповів в свою чергу міський голова! (Оновлено)

Мер Хмільника обізвав мене “бидлом” та намагався вдарити? Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” написав хмільницький активіст Сергій Романюк    Дослівно:                                        Сергій Романюк (фото зі сторінки у Фейсбук)

– Усім привіт! Щойно Відбулась сутичка з Міським Головою Редчиком Сергійом Борисовичом!! І мова з ним йшла про мої коментарі про його дії у місті!! Тобто все що ви висловлюєте у різних групах ЙОМУ ДОНОСЯТЬ!! і все звелось до того, що я НЕ МАЮ ПРАВА ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЮ ДУМКУ ЯКОЮ ВОНА Б НЕ БУЛА!!! + також з боку міського голови лунали образлива лайка!!! Обзивання мене бидлом та іншими не досить гарними словами!! Це за те що я висловлю свою думку НЕБАЙДУЖОГО ГРОМАДЯНИНА МІСТА!! Також у мою сторону лунали погрози!! Та те що мене можуть притягнути до суду за наклеп!! Також Пролунали погрози моєму життю, І ПРО ЦЕ МАЄ ЗНАТИ МІСТО!! Також міський голова хотів розпустити руки і побити мене і це відбувалось на очах жителів нашого міста!! 3 Рази мене МІСЬКИЙ ГОЛОВА хотів вдарити, бо були замахи кулака та погрози!! Мене вразили останні його слова, що він вихований та чемний!!! Але люди, які проходили поруч, все побачили та почули який він чемний та ввічливий!! ДЯКУЮ МІСТУ ЗА ГАРНИЙ ВИБІР НЕАДЕКВАТНОГО МІСЬКОГО ГОЛОВУ!!! ГАРНИЙ ВИБІР ПИШАЮСЬ НИМ!!!! #ЗА_ТО_ПАРК_ЗРООБИВ

У коментарях під постом хмільничани, здебільшого, підтримують активіста. Є й ті, хто висловлює протилежну точку зору.

                                         Сергій Редчик

Користуючись принципом демократичності ЗМІ та висвітлення усіх точок зору конфлікту ми вислухали й точку зору міського голови Хмільника Сергія Редчика:

– Жодних проблем чи суперечок, питань із Сергієм у мене раніше ніколи не було. Навпаки, я завжди вітав та вітаю його громадську діяльність. Так, хоче він працювати із молоддю нашого міста, дітьми, активом – будь-ласка. Ми навіть свого часу виділили їм у вихідні дні актову залу неподалік мого кабінету на четвертому поверсі. Будь-ласка, приходьте, працюйте. Згодом ця співпраця перетворилась на суцільну критику. Сергій почав мені висловлювати постійні претензії на адресу мого керівника «молодіжного» відділу тощо. Так, були там цілком слушні зауваження, які слід було виправляти… Але далі це перетворилось на звинувачення «без поводу», якійсь «троллінг» чи навіть цькування. Кожен крок міської ради і особисто мій поганий. Незрозуміло за що? Бо я ж казав – хочете допомагати, будь-ласка, працюйте, робіть, показуйте свій приклад. Сергій та його однодумці відмовились. Адже критикувати куди простіше…

Стосовно цього інциденту… Так, ми зустрілись із Сергієм. Він виставив до мене руку та тримав її, провокуючи. Я запитав – а що я тобі погане зробив? Натомість він відбіг, почав кричати, що я його хотів вдарити тощо… Він далі мене провокував. Між нами навіть відбулась словесна перепалка. Ннині я сам жалкую про певні свої моменти поведінки. Вже згодом мені розповіли про ці публікації… Дійсно, я не заводив сторінку у «Фейсбук», бо не маю часу на якійсь віртуальні суперечки у соцмережах. Так, мені увесь час дорікають парком та лебедями. Але що поганого у тому, що у відомому на всю Україну курорті буде своя зона відпочинку! Що містяни, гості та відвідувачі милуватимуться лебедями, качками… Що буде гарне, безпечне, чисте місце! Лебеді то не моя приватна власність! Так, я їм за свої кошти купую харчування. Що тут поганого? Чи те, що ми спільно із однодумцями, молоддю, облаштовували їм місця гніздування? Ця робота триває та триватиме надалі.

Але я готовий до діалогу, в тому числі із Сергієм. Будь-ласка, давайте зустрінемось за круглим столом, обговоримо усі проблеми, претензії, пропозиції. Щодо ситуації у місті, парку, доріг, водогону, громадських організацій… Віч на віч, а не у Інтернеті! Я готовий його провести і запрошую усі сторони!

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *