Мер Хмільника обговорив із сільськими головами питання Хмільницької міської об’єднаної громади. Офіційна та альтернативна точки зору

Мер Хмільника обговорив із сільськими головами питання Хмільницької міської об’єднаної громади. Офіційна та альтернативна точки зору

Учасників було поінформовано про реалізацію проекту «Нова сучасна модель розвитку туристичного-курортного міста», який реалізовується за підтримки проекту ПРОМІС громадською організацією «Туристично оздоровча Україна», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та громадською організацією «ПРАВО».

Сільським громадам було запропоновано долучитися до реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», що реалізується громадською організацією «ПРАВО», у партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проектом, зокрема, передбачено інформування членів сільських громад та проведення для них навчання щодо нових відносин між владою та громадою, які виникнуть після створення «великої» Хмільницької ОТГ. Мета таких заходів – зменшити правову ізоляцію мешканців сільських громад.

Слово мала  в.о. старости Соколівського старостинського округу Ніна Кальянова, яка  поділилася думками про те, що зроблено для села вже у статусі міської ОТГ, зауваживши, що виготовлено Генеральний план, відремонтовано центральну вулицю, ремонтується будинок для урочистостей, вирішуються питання збору ТПВ, виготовлена землевпорядна документація. Ніна Володимирівна подякувала виконавчим органам міської ради в особі міського голови Сергія Редчика за співпрацю  і  допомогу.

Підсумовуючи розмову, міський голова С.Редчик  висловив вдячність учасникам комунікації за відвертість і конструктив  та висловив запевнення  в подальшій співпраці на користь громад.

– Труднощі нас спонукають до роздумів і дій. І якщо ми йдемо шляхом об’єднання, маємо шукати інструменти для життєздатності наших громад, для добробуту кожного жителя громади. Це наше зобов’язання перед дітьми, онуками, всіма, хто в нас вірить і довіряє. Я певен: при всіх складнощах, викликах та сумнівах ми знайдемо компроміс, адже найбільше вболіваємо,щоб наші громади  стали щасливішими, резюмував  міський голова.      

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради

 

Водночас громадський активіст Сергій Романюк, який теж був присутній на цій зустрічі, описав на своїй сторінці у “Фейсбук” враження дещо з іншого боку. Цитуємо дослівно:

1). Сьогодні був на на відкритій зустрічі з питань об’єднаної громади! На яку міський голова усіх закликав до предметної розмови та конструктивного діалогу сільських голів, секретарів сільських рад, виконувачів обов’язки сільських голів, активних мешканців міста та сіл майбутньої багатоскладової Хмільницької міської ОТГ.!!
Вирізка із відкритого листа!
“Саме тому як очільник Хмільницької міської ОТГ я ініціюю проведення консультацій щодо актуальних питань розвитку територіальних громад, що мають увійти до складу Хмільницької міської ОТГ з адміністративним центром у м.Хмільнику, з метою залучення до попереднього обговорення широкого кола зацікавлених сторін, вироблення узгодженої позиції щодо забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територіальних громад.”
Так що ж там таке відбувалось?? А відбувався МОНОЛОГ міського голови на 40 хв.!! де він розказував який він КрасавчеГ!! І як він їздив До Франції! І як там працює їхній міський голова!! І як там він з усім справляється і знає усіх мешканців і що в нього на столі немає гір паперів!! О тут мені дуже і дуже хотілось задати питання!! Ну так може не треба кататись майже що дня в парк і саджати власноруч дерева чи допомагати пиляти робочим чи власноруч скошену траву горнути а займатись тими справами які має робити міський голова? І щоб у Вас не було тих гір паперів! щоб Вас об’єктивно не крити))) І ще йому сподобалось що там біля міського голови всі бігають і що він скаже те і роблять! Видно що він хоче щоб його визнавали!!! І його досягнення!!! НУ ТАК МОЖЕ ТРЕБА ЩОСЬ ДЛЯ ЦЬОГО РОБИТИ А НЕ ТІЛЬКИ В ПАРКУ ЛАНДШАФТНИМ ДИЗАЙНОМ ЗАЙМАТИСЬ!! ВИ МЕР ЧИ ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР?
Але по обличчях сільських голів було видно як їм то було цікаво що ледь не позасинали((((

2). Тут буде більшість висловів прямої мови міського голови!!!
1) Він підтримує роботу тільки з ГО які розділяють його погляди на розвиток міста!! Видно всі інші погляди йому не цікаві бо вони не такі((((
2) У Франції (на жаль міста не розучів) дуже хорошо все організовано кожен відповідає за своє. А в нас такого немає!! Тоді в мене питання а ти як головний менеджер міста на халеру там? Ти ж маєш налагодити роботу!! Тебе ж для цього і обрали!!! Таке враження що людина хоче усю відповідальність перекласти на громадян!!(((
3) На слова одного сільського голови що на їх території майже немає сільськогосподарських земель але є дуже великий ліс міський голова сказав “МИ З ЦИМ РОЗБЕРЕМОСЬ” от яка думка перша спала Вам?? Бо мені що ліс викорчуєте чи розпиляєте?))))
4) “Інколи краще зменшити рівень акредитації шкіл” тобто йдеться мова про те щоб зі шкіл 1-3 ступеня зробити 1-2 або взагалі 1!! А може краще зробити так щоб люди із сіл не тікали? І тим самим піднімати народжуваність та налагоджувати у громадах невеличкі ферми та підприємства?
5) Як оказується у Хмільника є стратегія розвитку Хмільника як курорту до 2027 року!! (Хмільничани хтось про таке чув??)
6) Всі ми знаємо про славно звісну вулицю Лисенка де треба робити дорогу та тротуари і велодоріжку!! Пряма мова “Да зараз нам треба робити вул. Лисенка но за то подивіться який в нас ПОТУЖНИЙ КОМПЛЕКС ПО ГОЛОДОМОРУ!!” Да комплекс потрібний Тому що така трагедія відбулась у минулому і щоб люди за ню пам’ятали такі комплекси потрібні! НО ЦЕ НЕ ВАЖЛИВІШЕ ЗА ВУЛИЦЮ ДЕ ЯМА НА ЯМІ!!! Комплекс можна було на пару частин розбити!!! І за декілька років поступово його зробити! Але виходить що у нас в пріоритеті пам’ятники та парк чим дорога!! От Вам і відповідь чому у Хмільнику такі дороги!!

3). В усіх сільських громадах як вони висловились одні і тіж проблеми
1) Відсутність хорошого дорожнього покриття
2) Треба багато ремонтів в клубах або будинках культури та інших.
3) В усіх селах немає роботи
4) Люди тікають із села!

От на Вашу думку яка сама більша проблема в селах?? напишіть в коментарях а то реально хочеться дізнатись думку тих хто переїхав до Хмільника або тих Хто втік з Хмільника у більш розвиненні міста! Бо я думаю що це пункт 4!!

Багато жалілись на те що Молокозавод бере молоко по 4.50 коли раніше брав по 6-7 грн. Ну так тут може допомогти вас з цим ТОВ “Світ Громад” разом із ТОВ Укрмілкінвест та їх спільний проект СІМЕЙНІ МОЛОЧНІ ФЕРМИ! Їхній сайт https://familymilkinvest.com/ також була розроблена Бізнес тренінг гра “МОЯ МОЛОЧНА ФЕРМА” Яка показує та заохочує людей відкривати маленькі фермерські господарства!!!

Самим цікавим був виступ Сільського голови села Журавне! молодий хлопчина Він розказав як розвивається села які підпорядковуються його сільській раді то у інших сільських голів а ж заздрість в очах появилась!!! Що хтось може розвивати своє село а в них чомусь не дуже виходить!! Може просто треба змінити підхід до проблеми?? Як вважаєте? напишіть в коментарях! І потім начали усі висловлюватись що молодим треба давати дорогу!! І щоб молодь їх брала консультантами!! Постає питання А навіщо Ви?? Якщо Ви не можете розвинути свою інфраструктуру в села то якими консультаціями Ви зможете допомогти??? Що Ви можете такого порекомендувати що б молода людина яка прийде на ваше місце не змогла знайти у інтернеті?

В підсумку це не були ні консультації ні обговорення!! Зібрались вислухали проблеми селищних рад і розійшлись…. От і весь підсумок сьогоднішньої зустрічі!!
ЯК ЗАВЖДИ НІ ПРО ЩО!((((

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *