Медиків Хмільниччини запрошують до команд, які надаватимуть допомогу на деокупованих територіях

Медиків Хмільниччини запрошують до команд, які надаватимуть допомогу на деокупованих територіях

Минулого тижня директоркою Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольгою Задорожною та її заступницею Тетяною Бондаренко було проведено робочі онлайн-наради з  керівниками ЦПМСД та лікарень Вінницької області, – повідомляє NEWS Хмільника.

Під час засідання учасниками онлайн-зустрічі було обговорено процес вакцинації населення та умови зберігання вакцин у разі екстрених відключень електроенергії. Також обговорили забезпечення медичних закладів безперебійними джерелами живлення.

Крім того, директорка Департаменту охорони здоров’я і реабілітації ОВА Ольга Задорожна зазначила, що нині Міністерство охорони здоров’я України формує мобільні бригади медичних працівників, які кілька тижнів працюватимуть на деокупованих територіях.

  • Я прошу усіх охочих долучитися до цього проєкту, адже там є люди, які потребують медичної допомоги. Ми маємо показати тим мешканцям, які пережили окупацію, що Україна повернулася, що їх ніхто не забув і не покинув. Це добровільна ініціатива кожного із вас, але там ви на власні очі зможете побачити наслідки «руского міра», – зауважила Ольга Задорожна.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *