Медичні та комунальні питання розглянули під час чергової сесії Хмільницької міської ради

Медичні та комунальні питання розглянули під час чергової сесії Хмільницької міської ради

Під головуванням міського голови Сергія Редчика відбулася чергова 70 сесія міської ради 7 скликання. У роботі сесії взяли участь 23 депутати міської ради. Депутати розглянули 50 планових питань та 5 питань порядку денного “Різне”.

Першим слухалося питання «Про Комплексну програму покращення умов медичного обслуговування жителів Хмільницької міської ОТГ на 2020 – 2023 роки». Головний лікар КНП «Хмільницька ЦРЛ» Василь Залецький  та головний лікар КНП «Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайло Барабаш поінформували про потреби закладів охорони здоров’я, зокрема, про поліпшення матеріальної бази, придбання необхідних медикаментів та медпрепаратів. У депутатів виникли питання щодо необхідності донесення до громади міста інформації про використані кошти міського бюджету, які були виділені центральній районній лікарні. Обговорення питання викликало довготривалу дискусію, у результаті якої депутати частково підтримали запропонований проект рішення міської ради. Пропозиції щодо придбання комп’ютерної техніки та медичних інформаційних систем для ЦРЛ вирішили доопрацювати і розглянути на наступному засіданні ради.

Низкою ухвалених рішень внесено зміни до діючих програм, зокрема: у сфері соціально-економічного розвитку громади, житлово-комунального господарства, захисту населення і територій, до міської програми розвитку культури та духовного відродження. Затверджено перелік об’єктів комунальної власності Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2020 році.

Не набрав необхідної кількості голосів та був відхилений проект рішення «Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Хмільникводоканал» Хмільницької міської ради». Депутат міської ради Юрій Кондратовець запропонував заслухати керівника підприємства щодо оптимізації апарату управління «Хмільникводоканал».

Начальник КП «Хмільниккомунсервіс» Сергій Полонський прозвітував  про роботу підприємства за 2018 рік, оскільки у 2019 році питання знімалося з розгляду через неявку керівника на сесію. Сергій Полонський зосередив увагу на виконанні робіт з надання послуг щодо вивезення твердих побутових відходів, утримання мереж зовнішнього освітлення міста, поточного ремонту вулиць, прибудинкових територій, а також діючих тарифів підприємства на послуги.

Депутати затвердили Положення про відділ управління персоналом Хмільницької міської ради.

Значний блок питань чергової сесії стосувався врегулювання земельних відносин, чотири з них були відхилені, зокрема: «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 120,0 кв.м по площі Перемоги (біля ПАТ «Укрпошта») та проведення земельних торгів», «Про зміну цільового призначення земельної ділянки Паризького І.В.  по вул. Староміська, 1  у м. Хмільнику», «Про надання виконавчому комітету Хмільницької міської ради дозволу на виготовлення проекту із землеустрою на земельну ділянку у   м. Хмільнику по проспекту Свободи (суміжна до житлового будинку №9)» та «Про розгляд заяви Нікітенко Н.П. щодо земельної ділянки у місті Хмільнику по вул. Сиротюка, 13».

У «Різному» депутати підтримали внесення доповнень до плану діяльності Хмільницької міської ради. Депутатський корпус підтримав внесення змін та доповнень до міської цільової програми регулювання земельних відносин та управління комунальною власністю, що стосувались завершення капітального ремонту вбиральні першого поверху адміністративного приміщення міської ради, виконання робіт з виготовлення документацій із землеустрою на земельні ділянки та необхідності завершення в 2020 році капітального ремонту нежитлової будівлі, що розташована по вул. Гагаріна в с. Соколова.

Окремими рішеннями внесено зміни до бюджету Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та затверджено документацію із землеустрою.

Текст та фото – організаційний відділ міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *