Медалями “За жертовність і любов до України” нагородили хмільницьких медиків

Медалями “За жертовність і любов до України” нагородили хмільницьких медиків

Сьогодні у Хмільнику відбулося нагородження медиків. Спеціально для цього до нашого міста приїхав  високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський.

У конференцзалі Хмільницької міської ради з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України,  владика Михаїл нагородив медаллю «За жертовність і любов до України» медпрацівників Хмільницької районної лікарні, яка є опорною у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Перед врученням нагород владика провів зустріч з головою Хмільницької ОТГ Миколою Юрчишиним та місцевим депутатом Олександром Кубряком.
Під час нагородження владика подякував медичним працівникам за їхню невтомну працю, професіоналізм, їхню відданість своїй професії. Архієпископ Михаїл наголосив на тому, що лікарі знаходяться сьогодні на передовій у боротьбі з підступною хворобою, рятуючи людські життя, і нерідко віддають своє життя під час цієї боротьби, проявляючи жертовність і любов до хворих. Владика побажав хмільницьким медикам Божої допомоги в їхній нелегкій праці.


Нагороди і подарунки з рук владики отримали десять лікарів та медичних сестер: Василь Залецький – директор КНП «Хмільницька ЦРЛ», Іван Максименко – завідувач інфекційним відділенням, Анатолій Базь – завідувач терапевтичним відділенням , Маргарита Тимчук – лікар-терапевт терапевтичного відділення,Ігор Бабій – лікар-кардіолог терапевтичного відділення, Юрій Чеснік –  завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії, Лариса Коробова  – медсестра терапевтичного відділення , Максим Дячок – лікар-анестезіолог, Галина Ткачук – медсестра інфекційного відділення, Наталія Бойко – медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
Під час візиту владику супроводжували секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук та в.о. Хмільницького благочинного протоієрей Іван Пукас.

За інформацією сайту Вінницько-Тульчинської єпархії.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *