Маєш Instagram? – отримай відзнаку імені Героя Небесної Сотні Олександра Капіноса

Маєш Instagram? – отримай відзнаку імені Героя Небесної Сотні Олександра Капіноса

Всеукраїнський конкурс етноблогерів у межах відзнаки імені Олександра Капіноса – перший в Україні, і на нього вже розпочали приймати заявки.

До участі запрошуються діти та підлітки віком від 7 до 17 років з усієї України. Ідея цьогорічного конкурсу – заохотити дітей створювати контент на тему української традиційної культури у соціальній мережі Instagram. Таким чином популяризувати тему вивчення і збереження культурної спадщини українського народу – живих давніх традицій, звичаїв, обрядів, народних танців та пісень, гри на традиційних народних інструментах, народних ремесел.

Переможцям організатори готують подарунки – смартфони і запрошення на майстер-клас по відеомонтажу.

А всі, хто зареєструється на участь у конкурсі до 25 квітня, матимуть можливість зустрітися онлайн із відомими українськими TikTok- та Instagram-блогерами, учасниками проєкту “Галас”: Данилом Гайдамахою (відомий під псевдонімом “Чорнобровий”), який за допомогою своїх відео надихає людей говорити українською, Тетяною ФірлейАнастасією Марчук, дізнатися про їх особистий досвід та отримати дієві поради про те, як вести блог, аби зацікавити читачів.

Завдання конкурсу.

Організатори пропонують розпитати у батьків, бабусь, дідусів, старших людей про те, як раніше святкували Різдво, Великдень та інші народні свята, як називався одяг, в який вбиралися, посуд, в якому готували та споживали їжу, які готували страви, про родинні реліквії, які передаються від покоління до покоління, старовинну дитячу гру, особливості побуту, народних ремесел і традиційних знань, діалекти мови і місцеві говірки, виконання народних ритуалів чи пісень.

Теми для етноблогу: традиційні народні свята, обряди; народні ремесла; народні пісні, танці; традиційні народні інструменти; традиційна інструментальна музика; традиційні страви; атрибути традиційних свят; давні дитячі ігри, іграшки; давній одяг, елементи вбрання; предмети побуту, господарювання; стрілецькі, повстанські, рекрутські, солдатські пісні; давня архітектура і ландшафти; перекази, легенди, казки, приказки, загадки, замовляння; старовинні, діалектні або рідкісні слова, терміни, фразеологізми; давні родинні фото та фото села, містечка, де народився учасник, його батьки, бабуся, дідусь.

Докладні умови участі тут.

Подати заявку потрібно до 30 травня, а надіслати звіт до 31 травня. Результати конкурсу будуть оголошені у період з 11 по 20 червня 2021 року.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *