Масові заходи та урочистості обмежили або скасували у Хмільницькому районі через загрозу коронавірусу

Масові заходи та урочистості обмежили або скасували у Хмільницькому районі через загрозу коронавірусу

Масові заходи та урочистості обмежили або скасували у Хмільницькому районі через загрозу коронавірусу.
– З метою запобігання занесенню та розповсюдженню коронавірусу виконавчий комітет Хмільницької міської ради рекомендує обмежити проведення масових заходів, починаючи з 05.03.2020 року. У зв’язку з цим, на території Хмільницької міської громади скасовано проведення урочистостей до Міжнародного жіночого дня, – повідомляє офіційний сайт міської ради.
– А у Хмільницькій РДА, на засіданні районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови комісії, голови райдержадміністрації Максима Мазурика, обговорено питання про  посилення готовності всіх зацікавлених служб та відомств щодо запобігання занесення та поширення на території Хмільницького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, – повідомляє офіційний сайт РДА. – За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила запровадити тимчасове обмеження на проведення масових заходів та території району та забезпечити контроль дотримання санітарно – гігієнічного і протиепідемічного режимів в лікувальних закладах району.
За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, станом на 4 березня 2020 року у світі зареєстровано 93 160 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 198 – летальні. Одужало вже 50 690 осіб.
Вберегтися від вірусу можна, дотримуючись звичайних заходів обережності та правил гігієни:
– вчасно звертайтеся до лікаря, не займайтесь самолікуванням;
– у разі появи перших симптомів ГРВІ, високої температури – невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря в телефонному режимі або викличте екстрену медичну допомогу; повідомте попередню історію подорожей, якщо такі є.
– мийте руки з милом упродовж 20-ти секунд або користуйтесь антисептиком, вміст спирту в якому повинен бути не менше 60-80%;
– уникайте контакту з людьми, які мають гарячку та кашель;
– під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викиньте та помийте руки;
– не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.
– зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям;
– надягати захисну маску необхідно тільки людям, які себе погано почувають, здоровим маску не потрібно вдягати;
– особиста гігієна.


Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *