“Марафон добра” триває у Хмільнику

“Марафон добра” триває у Хмільнику

“Марафон добра” з допомоги пенсіонерам, малозабезпеченим верствам населення, особам з інвалідністю тощо триває у Хмільнику. Пресслужба Хмільницької міської ради прозвітувала скільком людям і яким чином вже допомогли протягом тижня:

– За ініціативи міського голови Сергія Редчика та підтримки бізнесу, влади і громадськості працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради протягом тижня (03-09.04.2020 р.) передали 180  продуктових наборів від ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», що містять продукти першої необхідності (крупи, цукор, макаронні вироби, олія, туалетний папір, чай, печиво, лимон/апельсин).

Щодня працівники територіального центру завдяки соціально-транспортній службі «Надія» оперативно здійснювали доставку отриманих продуктових наборів одиноким підопічним відділення соціальної допомоги вдома. Станом на 10 квітня, всі 180 громадян  отримали продуктові набори.

Наразі триває акція по розвезенню продуктових наборів, сформованих завдяки фінансовій допомозі ТОВ «Хмільницька будівельна компанія» (директор Бзнуні Наірі Буртелович). Продуктові набори доставляються громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які проживають у м. Хмільнику та  с. Соколова, що входить до складу Хмільницької міської ОТГ.

Територіальний центр висловлює щиру вдячність власникам та співробітникам ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» та ТОВ «Хмільницька будівельна компанія» за милосердя до людей, які потребують допомоги.

Територіальний центр продовжує збір натуральної допомоги від приватних структур міста у вигляді продуктів харчування довготривалого зберігання, засобів для особистої гігієни, дезінфікуючих засобів.

Для отримання інформації щодо організації та надання гуманітарної допомоги просимо звертатися до територіального центру.

Контактна особа: директор терцентру Вепрінцова Наталія Степанівна, ел. адреса: tercenterKhm@ukr.net,  тел. (068) 15-16-177, (04338) 2-30-30.

ДОПОМОЖЕМО ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ РАЗОМ!

Реквізити для надання фінансової допомоги:

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради

УПСЗН Хмільницької міської ради

м. Хмільник, вул. Пушкіна, 48

код 25983305

р/р UA588201720314221001302034655

МФО – 820172

УДКCУ у Хмільницькому районі та м. Хмільнику

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *