Мандрівне шоу “Роздивись”, режисеркою якого є уродженка Хмільниччини, номінували на головну туристичну премію України

Мандрівне шоу “Роздивись”, режисеркою якого є уродженка Хмільниччини, номінували на головну туристичну премію України

На ресурсі нашого інтернет-видання читачі могли  бачили публікації про нове унікальне для Вінниччини тревел-шоу “Роздивись”, режисеркою якого є уродженка села Лозна. Крім того, в шоу показали Хмільницький район з його привабливими туристичними родзинками (принаймні ті, які дали згоду на зйомки). Зйомки тревел-шоу відбулися у Хмільнику, селах Уланові та Крутневі.

А нещодавно мандрівне шоу “Роздивись” номінували на премію Ukraine Tourism Awards 2020 в номінації “Герой карантину”. Голосування за найкращі туристичні проєкти 2020 року відкрили ще вчора.

В мандрівному шоу “Роздивись” вийшла телепередача про Хмільниччину

Щороку Kyiv Tourism Association разом з партнерами підбивали підсумки урочистою церемонією премії Kyiv Tourism Awards, нагороджуючи кращих із кращих серед представників індустрії туризму та гостинності Києва. У 2020 році премія вийшла на новий рівень всеукраїнського масштабу. А тому створили Ukraine Tourism Awards 2020 – головну туристичну премію України.  Формат цьогорічного заходу – Quarantine edition. Церемонія відбудеться в режимі онлайн, а її головна мета – звернути увагу на те, що туризм є дуже важливою галуззю в сфері економіки. А також відзначити кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжували роботу в умовах коронакризи, намагались підвищувати рівень обслуговування.

На участь організаторам премії було надіслано більше 200 заявок з усіх куточків України, і, навіть із Криму. Організатори відібрали заявки, які відповідали заданим критеріям, а також додали номінантів, яких визначив організаційний комітет.

Отже, обирати свого фаворита можна на сайті https://ukraineawards.com 

В кожній номінації одна людина може обрати лише одного переможця. За правилами голосування визначення переможців відбувається за принципом більшості голосів, сума яких складається з 50% голосів, що віддані онлайн, та 50% голосів організаційного комітету. Голосування триватиме до 25 грудня.

Серед номінацій представлені такі, як:
1. Найкращий туристичний оператор
2. Найкращий комплекс “за містом”
3. На крилах надії
4. Відкриття року в готельній сфері
5. Найкращий ресторан української кухні
6. Найкраща туристична атракція Києва
7. Герой карантину
8. Регіональний прорив року
9. Найкраща світлина #МандруйУкраїною
11. Найкращий гід на карантині
Тож розробники мандрівного шоу “Роздивись” закликають хмільничан підтримати їх
своїм голосом, таким чином додавши до іміджу всієї області додатковий плюс.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *