Майже тисяча вакансій на Вінниччині: які професії найбільш затребувані

Майже тисяча вакансій на Вінниччині: які професії найбільш затребувані

У Вінницькому обласному центрі зайнятості розмістили перелік вакансій, які наразі найбільш затребувані. Зокрема, там повідомляють, що база вакансій від роботодавців регіону оновлюється щоденно. Станом на 20 березня 2023 року нараховується 918 вакансій із заробітною платою від 6700 до 25 тис. грн.

  • Найбільша кількість вакансій для менеджерів (із збуту, в оптовій торгівлі, в роздрібній торгівлі непродовольчими товарами, з адміністративної діяльності, із зовнішньоекономічної діяльності, з організації консультативних послуг, з персоналу, з питань регіонального розвитку, з постачання, у сфері надання інформації тощо),повідомляють у центрі зайнятості.

Також роботодавці шукають таких спеціалістів:  слюсарів, водіїв, продавців, кухарів, трактористів, швачок, електромонтерів, пекарів, електриків, електрогазозварників та токарів.

Традиційно високий попит на лікарів. Шукають реабілітолога, інфекціоніста, акушер-гінеколога, анестезіолога, епідеміолога, кардіолога, невропатолога, ортопед-травматолога, отоларинголог, офтальмолога, психіатра, психолога, педіатра,  рентгенолога, стоматолога, фізіотерапевта, терапевта, хірурга.

Також роботодавці шукають професіоналів та фахівців з досвідом, як-от бухгалтерів, інженерів, вчителів, інспекторів, юристів.

Всю базу вакансій Вінниччини можна переглянути за посиланням.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *