Понад 800 тисяч гривень виділили з міського бюджету хмільницьким медикам

Понад 800 тисяч гривень виділили з міського бюджету хмільницьким медикам

Сьогодні під головуванням міського голови Сергія Редчика відбулася 73 позачергова сесія міської ради 7 скликання. Кворум сесії забезпечили 26 депутатів, які розглянули сім питань порядку денного.

Тривалу дискусію викликало обговорення проекту рішення «Про внесення змін та доповнень  до Комплексної програми покращення умов медичного обслуговування жителів Хмільницької міської ОТГ на 2020-2023 роки». Питання стосувалося забезпечення медичних закладів необхідними засобами індивідуального захисту, антисептичними препаратами та лікарськими засобами для надання медичної допомоги хворим з гострими респіраторними захворюваннями, спричиненими коронавірусом COVID-2019. У результаті ухваленого одноголосно рішення на КНП «Хмільницька  центральна районна лікарня» для діагностики та запобігання поширенню респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом COVID-2019, з бюджету Хмільницької міської ОТГ виділено 417938,0 грн. Також з місцевого бюджету виділено 212408,0 грн. для КНП «Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Хмільницької районної ради, а саме:

– 188408,0 грн. для співфінансування видатків на засоби індивідуального захисту для виявлення та запобігання розповсюдження короновірусу типу COVID-2019;

– 24000,0 грн. для співфінансування видатків на індивідуальні швидкі тести на IgG/IgM до вірусу COVID-2019, INCP-402.

Суму 114000,0 грн. виділено на ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» для відокремленого структурного підрозділу Хмільницького міськрайонного відділу лабораторних досліджень, а саме:

– 82000,0 грн. для співфінансування видатків на засоби індивідуального захисту, антисептичних препаратів, дезинфекційних засобів для запобігання розповсюдження коронавірусу типу COVID-2019;

– 32000,0 грн. для співфінансування видатків на обладнання довгострокового користування для запобігання розповсюдження коронавірусу типу COVID-2019.

–  84000,0 грн. виділено на співфінансування видатків на засоби індивідуального захисту та обладнання для запобігання розповсюдження коронавірусу типу COVID-2019 КНП «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради» для Хмільницького відділення екстреної медичної допомоги. Рішення без виключень, знайшло підтримку депутатського корпусу.

Втім, місцеві обранці вкотре звернули увагу на те, що керівництво КНП «Хмільницька  центральна районна лікарня» не звітує перед депутатським корпусом міської ради про використання коштів хмільницької міської громади.

За матеріалами офіційного сайту Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *