Майже 6 тонн допомоги для ВПО отримала Хмільницька міська громада від обласного штабу

Майже 6 тонн допомоги для ВПО отримала Хмільницька міська громада від обласного штабу

На сьогодні в Хмільницькій міській  громаді проживає 6324 ВПО, з них  – 2100 дітей. Загальна кількість внутрішньо переміщених осіб по Хмільницькому району становить 19 042,  6490 з них – діти, – повідомляє NEWS Хмільника.

І сьогодні для потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають у міській громаді, начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов та народна депутатка Ірина Борзова привезли майже 6 тонн продуктів і необхідних речей. Список речей було сформовано згідно замовлення громади.

  • Велика кількість вимушених переселенців, як і скрізь на Вінниччині, мешкає у приватному секторі. За словами очільника ОВА, для створення відповідних умов у Хмільницькій громаді було проведено необхідні ремонтні роботи в місцях проживання ВПО, облаштовано душові кабіни та інші зручності, – йдеться у повідомленні пресслужби Вінницької ОВА.

Гостей зустріли міський голова Микола Юрчишин та голова Хмільницької районної військової адміністрації Богдан Кузнєц. Під час зустрічі Борзови розповіли про фінансову допомогу переселенцям в рамках програм ООН. Оскільки така програма діяла лише три місяці, вони наполягали на продовженні терміну її дії, адже війна ще не закінчилася.

Народна обраниця Ірина Борзова зазначила, що справді трапляються затримки, технічні проблеми, оскільки потік людей до Вінниччини наразі колосальний.  Однак якщо є затримка із проведенням виплат, тоді варто перевірити, чи людина зареєстрована в Дії як внутрішньо переміщена особа. А тим, хто не користується електронними сервісами,  треба звернутися до представників територіальної громади, де людина мешкає, а також до прозорого офісу – туди, де людина зареєструвалася як ВПО.

За словами голови Хмільницької РВА Богдана Кузнєца, спочатку в Хмільницькому районі проживали 22 тисячі вимушених переселенців, багато хто з них вже повернулися додому.

Разом із вантажем гуманітарки до Хмільника прибули також колектив обласного лялькового театру та загін психологічної підтримки. До нього традиційно увійшли практичні психологи закладів освіти, фахівці ІРЦ.

Діти переглянули лялькову виставу «Півтори жмені» та охоче долучитись до різноманітних  психологічно-розвиткових занять.

За інформацією Вінницької ОВА.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *