Майбутні нацгвардійці, які будуть проходити службу у військовій частині Хмільницького району, пройшли бойову підготовку за стандартами НАТО

Майбутні нацгвардійці, які будуть проходити службу у військовій частині Хмільницького району, пройшли бойову підготовку за стандартами НАТО

Протягом 6 тижнів новобранці з різних регіонів України, які будуть проходити військову службу у військовій частині 3028, що дислокується в Калинівці, проходили бойову підготовку за стандартами НАТО. Про це повідомили на сайті Національної гвардії України. У повідомленні йдеться також і про те, що разом зі строковиками бойову науку опановували й контрактники, які нещодавно вступили до лав нацгвардії.  Серед них є чоловіки та жінки, які захотіли опановувати військову справу.

В повідомленні зазначають, що з молодими призовниками завжди важко, такі заняття потребують додаткових зусиль, але є великий плюс – у юнаків та дівчат дуже багато енергії, і вони швидко запам’ятовують отриману інформацію.

Після того, коли новобранці опанували теорію, розпочалися практичні заняття.

Інструктор з бойової та спеціальної підготовки військової частини 3028 старший прапорщик Микола Болюх розповів:

  • Сьогодні ми навчаємо новобранців тактичної підготовки, а саме умілому володінню своєю зброєю, посадка та висадка з бойових машин, спішування, а також діям особового складу під час потрапляння в засідку, але головне наше завдання на цих заняттях – це навчити їх взаємодії між собою.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *