Магнітні бурі в січні: коли чекати найсильнішого удару

Магнітні бурі в січні: коли чекати найсильнішого удару

Місяць січень буде досить неспокійним у геомагнітному плані. Саме цього місяця обіцяють чотири небезпечні хвилі космічної негоди, які будуть непокоїти людей уже з 11 січня.  Як відомо, до космічних коливань чутливі громадяни з хронічними захворюваннями, проте й більш здорові особи зможуть відчути головний біль та слабкість.

Отже,  перша магнітна буря в січні 2022 очікується 11-12 січня. І NASA, і сайт ФІАН (Лебедєв) сходяться в своїй оцінці, що це будуть слабкі геомагнітні збурення на рівні в три бали. Обережність слід проявити людям, які страждають від хронічних захворювань.

15- 18 січня. Друга магнітна буря в січні 2022 року триватиме чотири дні. Тому відчуватиметься вона більш болісно. Її пік припаде на 16 січня, коли сила удару досягне чотирьох балів. Можливі головні болі, почуття тривожності та втоми, проблеми зі сном та психологічним станом. Закінчиться все 18 січня 2022 року. Ця буря не повинна перевищити три-чотирибальний поріг. Але від підвищених фізичних навантажень у цей час варто відмовитись. Також варто уважно стежити за своїм емоційним станом.

23 до 26 січня. Третя магнітна буря триватиме три дні включно. Сила удару не має перевищувати трьох балів.

28-29 січня. Остання магнітна буря в січні 2022 року повинна накрити планету на два дні. Очікується, що це буде вже серйозний удар. До того ж він припаде на кінець робочого тижня, коли сили організму вже і так ослаблені. На цьому тижні варто заздалегідь розібратися з усіма важливими справами, що вимагають підвищеної концентрації фізичних і розумових зусиль – а кінець семиденки максимально розвантажити від справ.

За матеріалами Главред.

Ілюстративне фото – УНІАН.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *