Лікування 9-місячного Дениска з Вінниччини продовжили у Швейцарії

Лікування 9-місячного Дениска з Вінниччини продовжили у Швейцарії

Дев’ятимісячний малюк перекинув чайник з окропом та обпік чверть поверхні тіла. Попри пряму загрозу життю, лікарям вдалося врятувати немовля. Утім, попереду — довгі роки боротьби за його здоров’я.

Про це поінформували у Першому медичному об’єднанні Львова.

Історія маленького Дениска з Вінниччини, на жаль, є типовою. Немовля було на кухні. Батьки лише на мить випустили малюка з поля зору, як той перекинув на себе чайник з кип’ятком. Аби до приїзду швидкої полегшити синочку біль, батьки поливали уражену шкіру водою і діяли правильно. Швидка забрала дитину до районної лікарні у Вінниці. Стан малюка був вкрай важкий. Опіки 25% поверхні тіла. 10% з них — глибокі. Після надання першої допомоги Дениска перевозять до Львова — у Лікарню Святого Миколая.

Упродовж трьох днів львівські лікарі стабілізували стан малюка. Далі опікові хірурги провели хірургічну обробку ран. Коли пряма загроза життю минула і хлопчикові стало ліпше, його перевели в опіковий блок хірургічного відділення, де продовжили лікувати всіма наявними засобами.

  • Однак надати всю необхідну медичну допомогу діткам із такими складними опіками в Україні не можуть. Немає необхідних умов та обладнання. Тому лікування маленького українця з Вінниччини продовжується вже у Швейцарії,йдеться в повідомленні.

Коли Дениско повернеться в Україну, то потребуватиме довгої реабілітації, яка триватиме все його дитинство. Адже рубці, які утворяться на місці опіків, не ростимуть разом з хлопчиком. Їх потрібно буде повсякчас лікувати. Як і тисячам інших дітей.

Щороку 12 тисяч маленьких українців отримують опіки. Більшість — за подібних з Денисом обставин: чайник, чашка з гарячим напоєм, гаряча вода з крану. Нині до цих побутових травм додалися мінно-вибухові. Ворог залишає рубці і на тілах наших дітей. Лише у Лікарні Святого Миколая від початку повномасштабного вторгнення пролікували 350 маленьких пацієнтів з мінно-вибуховими травмами.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *