
У Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОДА повідомили, що у лікарнях Вінницької області відновлюються планові госпіталізації та операції. Також наголосили, що наразі медичні заклади працюють у посиленому режимі.
В Департаменті зазначили, що продовжують надавати допомогу в умовах війни.
- Намагаємося максимально розширити спектр послуг для пацієнтів. Адже лікування потребують не тільки мешканці Вінниччини, а й переселенці, – наголосили у департаменті.
Директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна розповіла, що щодня до департаменту звертаються мешканці з питаннями про відновлення планової госпіталізації у медичних закладах. Тому з 21 березня лікарні відновлюють планову роботу. Вона додала, що заклади охорони здоров’я терапевтичного профілю при плановій госпіталізації мають бути завантажені в середньому на 60%, а хірургічного профілю – на 40%.
У лікарнях створений запас медикаментів, медичних виробів, розхідних матеріалів, інфузійних розчинів тощо.